Врач Невролог Москаленко Дмитрий Николаевич на Doc.ua

Отзывы о Москаленко Дмитрий Николаевич

Консультация от490 грн
Дмитрий Николаевич – заслуженный врач Украины высшей квалификации. Занимается диагностикой и лечением болевых синдромов, посттравматических последствий черепно-мозговых травм, полинейропатий, вегетативных расстройств и других патологий в области неврологии. Проводит прием взрослых и детей от 16 лет
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 327 отзывов

Ірина 06 Сентябрь 2024
Дуже уважний лікар, зміг допомогти, надав рекомендації. Візитом залишилась задоволеною.
30 Август 2024
Наталія 27 Август 2024
Хороший, порядний лікар. Ретельно оглянув, максимально зрозумінням поставився до моєї ситуації та перенаправив в іншу клініку, не ставить будь-яких діагнозів, не намагається що не будь призначити, відноситься дуже обережно та відповідально до пацієнта. Дуже задоволені візитом.
Наталія 26 Август 2024
Лікар дуже мені подобається як спеціаліст. Часто звертаюся до цього лікаря за допомогою, якщо виникає така треба. Лікар дійсно добре знає свою справу.
Ірина 24 Июль 2024
Дуже хороший лікар, я задоволена що потрапила до нього.
Дмитро 09 Июль 2024
Первинний прийом сподобався, поки проходжу обстеження, планую звертатися і надалі, дякую.
Вячеслав 09 Июль 2024
Лікар мені сподобався, я прийомом дуже задоволений, дякую.
Женя 06 Июль 2024
Направлено в клинику
Богдан 28 Май 2024
На мою думку, лікар не дуже кваліфікований спеціаліст. Візитом я залишився не задоволений.
Юрій 20 Май 2024
Лікар хороший, прийом сподобався