Бровары
Врач Ортопед, Ревматолог, Травматолог, Хирург, Ортопед-травматолог Лымарь Евгений Викторович  на Doc.ua

Отзывы о Лымарь Евгений Викторович

Лікар є автором наукових робіт про захворювання суглобів, взаємозв'язку їх з патологіями хребта, статей з дегенеративно-дистрофічних уражень суглобів (ДДУС). Має патент на винахід з вимірювання навантаження на стопи і заявку на патент на спосіб лікування деформацій стопи. Патент на виріб — індивідуальний корсет для лікування сколіозу, початкових ступенів. Корисну модель на виріб — устілки на стопи.

Проверенные отзывы о враче 154 отзыва

Ольга 14 Май 2024
Все было замечательно, прием мне очень понравился. Доктор очень внимательный, тщательно провел осмотр, на все вопросы ответил, предложил лечение, все супер!
Алла 07 Май 2024
Все швидко, конкретно і по справі, діагностика на місті. Мені сподобався лікар і його рекомендації з лікування
Василь 07 Май 2024
Хороші враження, ставлення хороше, лікар компетентний, прийом сподобався
Світлана 26 Апрель 2024
Лікар дуже нам сподобався. Надав багато корисної інформації, саме те що ми хотіли дізнатися стосовно нашої проблеми. Лікар відповів на усі наші запитання, доступно усе пояснив. Видно що лікар хороший спеціаліст, який добре знає свою справу.
Рузанна 19 Апрель 2024
Онлайн-консультацією задоволена, отримала потрібну мені інформаціюЮ дякую.
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Єлизавета 19 Апрель 2024
Лікар досвідчений, надав гарну консультацію, все влаштувало, дякую.
Наталія 16 Апрель 2024
Дуже сподобався прийом, все було чітко, професійно. Лікар видав всі рекомендації що мені потрібно робити, все розписав, загіпсував. Я дуже задоволена і розраховую що у мене все буде гаразд
Олег 16 Апрель 2024
Лікар хороший спеціаліст.
Михайло 05 Апрель 2024
Прийом у лікаря сподобався, хороший спеціаліст
Направлено в клинику
Віктор 02 Апрель 2024