Кардіологія в Миколаїві(4)

Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Неврологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Проктологія, Психіатрія, Рентгенологія, Терапія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Хірургія, Ендокринологія, Ендоскопія ще

Медичний центр «ОН Клінік» Миколаїв - це сучасний багатопрофільний медичний заклад, що працює за стандартами європейських країн світу. Головною спеціалізацією даного медичного центру є є застосування безболісних і безопераційних методик лікування захворювань ще

• Сб-Вс: 8:00-17:00

вул. Велика Морська 74/3. На карті

Центральний

• Консультації в кардіології
    Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Неврологія, Оториноларингологія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Ендокринологія ще
    • Оплата карткою,

ZDRAVO - це мережа медичних центрів в Миколаєві та Одесі Ми пропонує широкий перелік медичних послуг і професійну якість обслуговування – й все це без черг і з персональним підходом до кожного пацієнта. Наша мета – зробити сучасну первинну медицину доступною кожному та стати вашим надійним медичним партнером на все життя. ще

вул. Мала Морська, 34а. На карті

Центральний