Операція при фімозі в Києві

Фімоз – захворювання репродуктивної системи чоловіків, яке характеризується звуженням крайньої плоті статевого члена, при цьому ускладнюється звільнення головки.

Симптоми

Одним з головних симптомів фімозу – труднощі при виведенні голівки статевого члена з крайньої плоті. Супроводжується болем при ерекції або при сечовипусканні, запаленням. До 3 - 5 років у хлопчиків це вважається функціональним фімозом, що є формою норми. Однак, слід спостерігати, щоб в подальшому цей стан прийшло в норму.

Діагностика

В будь-якому з перерахованих вище випадків потрібно звернутися до лікаря для консультації і постановки діагнозу.

Діагноз ставить лікар після повного огляду пацієнта: зовнішніх статевих органів і збору анамнезу. Під час огляду лікар визначає наявність і ступінь патології і визначає обсяг необхідного лікування. Додаткові дослідження можуть знадобитися при ускладненому перебігу захворювання. Кожен випадок є унікальним і вимагає індивідуального підходу для визначення лікування. Наш сайт надає список клінік і лікарів, у яких ви можете проконсультуватися в разі виявлення будь-яких симптомів фімозу.

Ускладнення при фімозі:

• цистит – запалення сечового міхура;
  • уретрит – запалення уретри;
  • порушення сечовипускання;
  • баланит;
  • баланопостит;
  • парафімоз (обмеження голівки статевого члена).

Ускладнення

У разі ускладнення захворювання можливі гнійні виділення, підвищення температури, в цьому випадку обов'язково потрібно термінове відвідування уролога.

Лікування фімозу найчастіше хірургічне. Медикаменти призначаються лікарем з метою профілактики та запобігання ускладнень. Метод оперативного втручання визначається лікарем на підставі проведеного дослідження.

Варіанти хірургічного лікування фімозу:

• розсічення крайньої плоті;
  • циркумцизія (обрізання);
  • препуціопластика (пластика крайньої плоті).

Де в Києві пройти лікування фімозу?

У Києві можна легко знайти фахівця за допомогою нашого сервісу, який поставить правильний діагноз і підбере найбільш оптимальне лікування. Телефонуйте або залишайте заявку і наші фахівці допоможуть вирішити це питання.

Ціна на послугу операція при фімозі в Києві

Послуга Ціна
Лікування фімоза в клинике "Сан Мэдикэл клиник (San Medical Clinic)" 4000 грн
Послуги андролога
    Акушерство, Андрологія, Гінекологія, УЗ-діагностика, Урологія

"Сан Медікел клінік" - це новий медичний центр, орієнтований на збереження і підтримання чоловічого і жіночого здоров'я з найкращим співвідношенням ціна послуги і її якість. За допомогою сучасної медичної апаратури, якою оснащений центр, будь-який пацієнт може абсолютно просто пройти необхідну діагностику та отримати первинну консультацію за найнижчими цінами і за один день. ще

• Сб: вихідний
    • Нд: вихідний

пл. Святошинська, 1. На карті

Святошинський , м.Житомирська, м.Святошин

• Операція при фімозі
    В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется