Онлайн-консультація лікаря

Радчук Тетяна Миколаївна

Невролог Психіатр Сімейний лікарБез категоріїї
11 років досвіду
68   відгуків

Лікар невролог -вертебролог дорослий ,сімейний лікар ! Амбасадор здорового хребта Трішки про освіту - Дніпропетровська державна медична академія (ДДМА)(2009-2015) за фахом Педіатрія , під час навчання працювала ще медичною сестрою у приймальному відділенні дитячої лікарні (2012-2015) Інтернатура на базі ДДМА за спеціальністю загальна практика -сімейна м...

Сервіс
20 хв / 1000 грн
Оберіть дату і час прийому
Сьогодні, 16 Серпень
Сьогодні 16 Серпень
Оберіть бажаний час
18:30
Зверніть увагу, що деякі банки-емітенти можуть стягувати додаткову комісію за цей тип операцій відповідно до умов ДКБО по картці
Перевірені відгуки про Радчук Тетяна Миколаївна
68 Відгуки
Светлана6 августа 2020
Доктор очень вежливая и компетентная в своей специальности, общаться было очень приятно, все понятно и доступно. Я получила удовольствие от консультации. Буду проходить курс лечения, но на первом этапе мне все понравилось.
Светлана30 июля 2020
Галина16 июля 2020
Артур30 июня 2020
Оксана26 июня 2020
Мне все доступно объяснили, и рассказали. Я в принципе была во Франции, у доктора такого уровня. И вот обратили моё внимание на этого доктора. Мне все разумно объяснили. Мне понравилось.
Роман26 июня 2020
Денис22 июня 2020
Наталья22 июня 2020
Наталья22 июня 2020
Врач очень хороший, все нормально. Сейчас начинаю лечиться, потом будут более точные сведенья. Пока, консультация понравилась. Спасибо!
Марианна30 мая 2020

Поширені запитання

Чи виписує лікар електронний рецепт?
У якому форматі відбувається консультація?
Як записатись на консультацію?
Як переконатися у кваліфікації лікаря?
Чи отримаю я діагноз після консультації?
Де я можу ознайомитись з рекомендаціями від лікаря?
Чи можна бути впевненим у конфіденційності розмови?
Чи варто готуватись до консультації?
Чи можу я записатися на консультацію з іншої країни?