Знижка 40% на гігієну ротової порожнини та відбілювання зубів

Знижка 40% на гігієну ротової порожнини та відбілювання зубів. Акція включає консультацію лікаря - стоматолога.
До кінця акції залишилося
1 день
08:52:48
Про акцію

Пропонуємо Вам скористатися чудовою можливістю скористатися нашою акцією "40% знижки на на гігієнічну чистку м'якого нальоту та зубного каменю та відбілювання зубів" Ви отримаєте знижку на проходження дуже корисної процедури для ваших зубів та ясен у досвідчених спеціалістів нашої клініки. Це унікальна можливість отримати повний комплекс гігієни ротової порожнини на досконалому обладнанні у висококвалікованих лікарів - стоматологів зі значною знижкою.

Акція включає видалення м'якого нальоту та зубного каменю. Зуби виглядатимуть світлішими, повернеться їх природний колір, усувається неприємний запах з рота, дихання стає свіжим. Процедура є ефективною профілактикою карієсу, ймовірність винекнення захворювань ротової порожнини знижується в рази. Кому необхідна професійна гігієна? Усім раз на шість місців, а також любителям кави, міцного чаю, вагітним та годуючим, курцям, тим, хто носить ортодонтичні конструкції, а також при неприємному запахові з рота, при схильності до виникнення захворювань ротової порожнини та до відкладень зубного каменю.

Відбілювання зубів – добре відома естетична процедура в стоматології. Багато людей мріють про красиву і білосніжну посмішку, адже саме посмішка залишає про себе незабутнє враження. В клініці ми використовуємо відбілюючу систему Beyond, що є лідером серед відбілюючих систем.

Переваги Клініки HappyDent:

• Наші спеціалісти мають багаторічний досвід у сфері стоматології та профілактики,можуть проводити прийом англійською та німецькою мовами, можуть проводити процедури під загальним наркозом.
  • Клініка оснащена сучасним медичним обладнанням.
  • Ми розуміємо, що кожен пацієнт - унікальна особистість, тому наші консультації завжди та процедури індивідуалізовані та спрямовані на вирішення вашого конкретного запиту.

Гігієнічна чистка - 950 замість 1600

Відбілювання - 4000 замість 5000