Бодіконтурінг та безопераційна ліпосакція Eximia (Італія) 28 видів програм. При оплаті 2 процедур 3 в подарунок.
До кінця акції залишилося
89 днiв
07:37:19
Про акцію

Центр естетичної медицини ""BG Lab"" оголошує спеціальну акцію на процедури бодіконтурингу та безопераційної ліпосакції Eximia.

Пропозиції акції:

•  28 варіантів програм: Ви можете обрати з широкого спектру програм бодіконтурингу, які найкраще відповідають вашим потребам.
  •  Вартість однієї процедури: 1300 грн.
  •  Спеціальна пропозиція: При оплаті трьох процедур, загальна вартість становить лише 2600 грн.

Процедура Eximia:

•  Переваги: Eximia - це неінвазивна методика, яка допомагає видалити жирові відкладення та покращити контури тіла без хірургічного втручання.
  •  Проведення: Процедури виконують ключові лікарі нашого центру, що гарантує високу якість та ефективність.

Для запису на процедуру та отримання додаткових деталей, зателефонуйте нам або відвідайте наш сайт.
Центр естетичної медицини ""BG Lab"" чекає на вас, щоб допомогти досягти ідеальних контурів вашого тіла!

Лікарі в акції
Барсученко Світлана Геннадівна