У Києві відбувся перший найбільший Український форум з охорони здоров'я

Минулого тижня в готелі InterContinental Kyiv за підтримки Міністерства охорони здоров'я України відбувся Український форум з охорони здоров'я '15. Форум став першою найбільшою платформою в Україні, об'єднала гравців ринку з міжнародними інвесторами та донорами з метою залучення інвестицій в сектор охорони здоров'я та вирішення найбільш нагальних викликів галузі.

Первый Украинский форум по здравоохранению

Особливістю Форуму стала дискусія з обміну міжнародним досвідом державно-приватного партнерства за участю представників Туреччини та Білорусії. У події взяли участь понад 400 учасників, в тому числі керівництво МОЗ, виробники і дистриб'ютори лікарських засобів, головні лікарі, власники приватних клінік і виробники медичного обладнання.

Організатори повідомили, що наступний Форум пройде 29 вересня 2016 року в Києві.

«Охорона здоров'я знаходиться в усьому світі в трійці лідерів з інвестицій. В українській медицині поодиноко виникають проекти (поки ще не в чистому вигляді ДПП). Зараз все дуже залежить від реформи. Якщо вона таки пройде, ми зможемо запропонувати інвестору мінімально гарантоване відшкодування його витрат на пацієнта. Далі бізнес сам вважатиме рентабельність. Але навіть зараз МОЗ вже допомагає окремим активним медичним установам і потенційним інвесторам проводити переговори, а також вести діалог з місцевою владою. Ухвалення пакету законопроектів щодо реформи є важливою складовою залучення інвестицій в нашу країну, але вже зараз з існуючим законом про Державно-приватне партнерство працювати цілком можливо», - зазначила Олександра Павленко, перший заступник Міністра охорони здоров'я України.

Модератором форуму виступив Андрій Куликов, ведучий суспільно-політичного ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV. У форумі також взяли участь Михайло Радуцький, заступник голови Київської міської державної адміністрації, Доріт Ніцан Калуско, Глава представництва в Україні ВООЗ, Еліа Білоцерківський, Надзвичайний і Повноважний посол Держави Ізраїль в Україні, Ірина Сисоєнко, народний депутат України, заступник голови Комітету з питань охорони здоров'я , Олег Спіженко, голова правління Асоціації приватних клінік України, Павло Ковтонюк, проектний менеджер реформи охорони здоров'я Національної ради реформ України, Вікторія Ліснича, Президент Міжнародного дипломатичного ради в Україні, Тетяна Міхнова, генеральний директор Медичного центру Св. Параскеви, і інші.

Організатор Форуму - A7 CONFERENCES. Ексклюзивний юридичний партнер - міжнародна юридична фірма Dentons. Спонсори - Кібер Клініка Спіженка, Bravo Pharma і Canada-Ukraine Foundation. Партнери - ЖК «Orange Park» і Міжнародний Дипломатичний Рада в Україні. Коктейльний партнер - Glenfiddich. Генеральний медіа-партнер - Економічна правда, Генеральний ТВ-партнер - Перший Діловий, Ексклюзивний ТБ-партнер - Перша Шпальта.

Генеральний інформаційний партнер - Інтерфакс-Україна. Медіа-партнери - Апостроф, Компаньон, журнали «Медична практика», «Аптека», Likar.info, Doc.ua, Platfor.ma, UJBL, Ukrainian Law Firms. Подія проходила за підтримки бізнес-школи МІМ-Київ, Києво-Могилянської бізнес-школи, Panamedical Group і Американської торговельної палати в Україні.

За додатковою інформацією, будь ласка, зв'яжіться з Лідією Маркової, тел. +38 066 165 77 87, [email protected]

Поширені запитання: