Максим Кацевич, комерційний директор клініки ilaya: «Doc.ua тримає в тонусі всю приватну медицину»

На конференції «Маркетинг медичних установ: новий клієнт - знайти і утримати», яка відбулася в Києві в жовтні, прозвучала доповідь нашого партнера - клініки ilaya, в якому комерційний директор Максим Кацевич поділився досвідом співпраці з DOC.UA в залученні клієнтів. Під час підготовки до доповіді організатор конференції директор Студії охорони здоров'я Інна Шимків взяла у Максима інтерв'ю. Ми з радістю ділимося цим інтерв'ю з вами.

- Чому ви вирішили залучати клієнтів через портал DOC.UA?

- Медична компанія ilaya розпочала свою історію з 2011 року. За цей час нам вдалося набути іміджу компетентної, динамічною і відповідальної команди, а наші послуги високо оцінили більш ніж 5000 клієнтів - жителів України і зарубіжних країн. Ми надаємо широкий спектр висококваліфікованих медичних послуг - від ведення вагітності до програм турботи про здоров'я літніх людей.
ilaya це динамічно розвивається і постійно перебуває в пошуках джерел залучення клієнтів

Сайт DOC.UA - молодий ресурс, який досить швидко розвивається, він знаходиться першим в пошукових системах. DOC.UA - досить прозора демократична компанія, яка веде бізнес на договірних умовах. І ми дуже задоволені тим, що бізнес прозорий, структурований, в якому гранично ясно. А головне, що нас приваблює - що усі послуги сервісу безкоштовні. До тих пір, поки до нас не приходить перший пацієнт, ми ні за що не платимо. Комісія виплачується тільки після того, коли пацієнт записався і побував на прийомі у лікаря в нашій клініці. Це працює навіть краще, ніж контекстна реклама, оскільки гроші там платяться за клік, але до кінця невідомо, чи буде звернення в клініку чи ні.

- Якою була мета співпраці?

- Безумовно, це оптимізація лідогенераціі. Ми за допомогою цього каналу планували підвищити кількість звернень пацієнтів на 20%. Ми шукали амбітного партнера, який був би №1 на ринку. Я думаю, що нам вдалося оптимізувати цей процес, завдяки цього ресурсу: ми знайшли нашого пацієнта і зараз відбувається збільшення звернень до клініки саме за рахунок сайту DOC.UA.

- Питання: Тобто мета була досягнута?

- З огляду на, що компанія DOC.UA на ринку з березня 2014 року, то остаточної мети ми поки не досягли. Але ті показники, які ми спостерігаємо, говорять про те, що якщо збільшення звернень буде відбуватися тими ж темпами, як зараз, то вже до кінця року ми досягнемо запланованих результатів.

- Що вам подобається у співпраці з проектом DOC.UA?

- У співпраці з DOC.UA мені подобається професіоналізм команди, прозорість, ну і, безумовно, те, що кількість клієнтів зростає. А також подобається, що рейтинги, які відображаються на цьому ресурсі, чесні і прозорі, так як залежать від безлічі факторів. По-перше, рейтинг лікарів формується в два етапи: професійний - досвід лікаря, кваліфікаційна категорія, науковий ступінь; суб'єктивний (або іншими словами оцінка пацієнта) - пунктуальність, акуратність, його вміння подавати інформацію і т.д. Що стосується рейтингу клініки, то тут враховується сервіс, комфорт перебування, якість обладнання і т.д. Притому відгуки про лікаря і клініці можуть залишати тільки ті пацієнти, які побували на прийомі. Тому всі ці відгуки допомагають нам стати краще, змушують нас постійно змінюватися, бути лідерами у всіх цих напрямках. Ми вдосконалюємо всі ці показники щодня.

- На що варто звернути увагу при залученні клієнтів таким чином?

- Перш за все - це робота з інформацією. На сайті повинна бути детальна інформація про лікарів і клініці, пацієнт повинен мати можливість відрізнити одного лікаря від іншого. Друге - необхідно бути в тренді, стежити за інноваціями і впроваджувати ці інновації в життя, щоб пацієнт розумів, що ми не стоїмо на місці, стежимо за новітніми розробками і досягненнями, і розвиваємося. Ну і якісні фотографії лікарів і інтер'єру клініки - це значимий плюс для користувачів в Інтернеті.

- Як ви оцінюєте співпрацю з сервісом DOC.UA?

- Ми задоволені. Це стабільний партнер, і це стабільна лідогенераціі, яка прогресує. При тому ми платимо тільки за первинний візит клієнта. Повторні звернення відбуваються вже безпосередньо через клініку. Тобто ми платимо один раз за те, що клієнт прийшов до нас, а далі все залежить від нас, стане пацієнт нашим або буде шукати інших лікарів.

- Порадили б ви керівникам інших медичних установ користуватися сервісом DOC.UA?

- Звичайно, так як з його допомогою можна розгорнути потужну кампанію по залученню нових клієнтів. І чим більше клінік на цьому сайті, чим більше його популярність - тим більше пацієнтів записується. Інша справа, як медичний заклад і його менеджмент працюватимуть з сервісом, щоб пацієнти вибирали саме його. Це те, що нас приваблює в цьому сервісі - прозорий демократичний ресурс, який пропонує нам взяти участь в конкуренції за допомогою хорошого контенту, грамотного опису, якісних фотографій, ясного позиціонування. Я вважаю, що все це допоможе тримати в тонусі весь сектор приватної медицини.

Відео доповіді Максима Кацевіч з конференції можна подивитися нижче.

Поширені запитання: