Запоріжжя
Запорізька обласна клінічна лікарня

Запорізька обласна клінічна лікарня

Клініка
add_box Алергологія Анестезіологія Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Дерматологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Запорізька обласна клінічна лікарня - повертає якість життя!
access_time_filled пн - нд : Цілодобово
Оріхівське шосе, 10на карті
Коммунарский

Сьогодні Запорізька обласна клінічна лікарня (ЗОКЛ) включає 33 структурні підрозділи на 684 ліжка, у складі 20 стаціонарних відділень, де щороку консультативну допомогу отримують понад 150 тисяч пацієнтів за 40 лікарськими спеціальностями.

Також на базі ЗОКЛ задіяно майже 50 ліжок у блоках інтенсивної терапії.

Обласна лікарня Запоріжжя – незамінна науково-практична база для кафедр Запорізького державного медичного університету, Запорізької медичної академії післядипломної освіти та Запорізького медичного коледжу. В арсеналі спеціалістів клініки – сучасне обладнання експертного класу, аналогів якому серед медустанов області більше немає; новітні методики, багаторічний досвід та високий професіоналізм. Щорічно в обласній клінічній лікарні спеціалізоване навчання проходять близько 150 лікарів-інтернів за 10 лікувально-діагностичними спеціальностями.

Колектив закладу складає майже 1500 співробітників, серед яких:

• 372 лікарі
  • 5 провізорів
  • 443 медичних сестер та братів
  • 300 молодших сестер
  • 252 особи обслуговуючого персоналу

Згуртована команда ЗОКЛ, яка не зупиняється на досягнутому, щодня вдосконалює свої професійні навички та рівень надання високоспеціалізованої медичної допомоги:

• Отримали ліцензію на медичну практику за 58 лікарськими спеціальностями
  • На базі ЗОКЛ успішно працює безкоштовна ініціатива від команди відділення ендокринології – «Школа діабету»
  • Успішно впроваджено проект «Телемедицина». Завдяки ЗОКЛ консультативно-діагностична дистанційна допомога проводиться у 20 напрямках у різних режимах – планові консультації, термінові та консиліумні
  • Для вдосконалення та оптимізації процесу збору, ведення, обробки та зберігання електронних даних у медичній інформаційній системі у медичному впроваджено медичну інформаційну систему «Доктор Елекс»
  • ЗОКЛ законтрактовано за 20 пакетами медичних гарантій з Національною службою здоров’я України. Тобто обласна лікарня у Запоріжжі = ціни на операції, які не поставлять пацієнта у безвихідь

В обласній лікарні працює сучасний контакт-центр, який відповідає вимогам щодо надання інформаційно-довідкових послуг. Виклики зі

• стаціонарних телефонів та мобільних операторів здійснюються безкоштовно

Потрібно зв’язатися з обласною лікарнею у Запоріжжі?  Також доступний сайті ЗОКЛ

• Щорічно структурні підрозділи медичного центру доповнюються новим обладнанням експертного класу. До того, колектив лікарні забезпечений найновішим комп’ютерним обладнанням, об’єднаним у локальну мережу із сучасною серверною
  • Запорізька обласна лікарня першою організувала на своїй території можливості для аеромедицини. На території медустанови облаштовано вертолітний майданчик для забезпечення можливості проведення аеромобільної евакуації пацієнтів як до лікарні з території регіону, так і в межах країни.

Запорізька обласна лікарня – перший масштабний багатопрофільний заклад України, який підтвердив статус «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта»; перша державна установа, де впроваджується сучасна система сервісу. Медичний центр з успіхом пройшов гігієнічний аудит та підтверджуємо вказаний статут кожні 5 років. Високий рівень надання медичної допомоги у Запорізькій обласній лікарні підтверджено престижним міжнародним сертифікатом ISO (міжнародний стандарт якості) та вищою акредитаційною категорією

Александр 26 Квітень 2024
Прекрасная клиника
Аліна 10 Квітень 2024
Шеверньова Людмила Іванівна - дуже сподобався цей лікар. Фахівець не бачить перед собою стільця, а бачить перед собою людину. Лікар надзвичайно доброзичливий, призначив додаткову консультацію та надав усі необхідні рекомендації. Дуже задоволена даним спеціалістом. У самій клініці було дуже комфортно, усі дуже доброзичливі, як медперсонал, так і самі фахівці. Мені дуже сподобалася дана клініка.
Ольга 27 Березень 2024
В клініці хороші спеціалісти, подобаються лікарі, будемо звертатися і надалі
Сергій 13 Березень 2024
Клініка хороша, зауважень не було, все дуже зручно, комфортно
Анастасія 07 Березень 2024
Клініка сподобалася.У клініці було доволі зручно, комфортно. Пройшло все  швидко, ніяких питань взагалі немає.