Запоріжжя

Дитячі Психологи в Запоріжжі

Лікар Психолог, Психотерапевт Білоусенко   Максим Володимирович на Doc.ua
Максим Володимирович – клінічний психолог. У психологію його привела власна життєва криза, що підштовхнула до бажання пізнати себе, побачити свої недоліки та сильні сторони, та навчитися збалансовано розвиватися. Тому Максим Володимирович добре знає біль людини, яка переживає багатомісячну депресію, безсоння чи страждає від панічних атак. Знаючи дві суміжні області - психіатрію і психотерапію - фахівець може провести необхідну діагностику, допомогти людині розібратися в процесах, що збивають з пантелику в психіці, і максимально точно підібрати програму особистісного розвитку, зміни способу життя, практик підтримки психічного здоров'я. У разі потреби Максим Володимирович може перенаправити до іншого фахівця, який зараз важливий для клієнта та його родини. Терапія, яку практикує Максим Володимирович, орієнтована на дії, зосереджена на сьогоденні та спрямована у майбутнє. Максим Володимирович пропонує людям не боротися зі своїми емоціями та не заглиблюватися в травматичне дитинство, але вчитися приймати реальність з її труднощами та стражданнями такими, якими вони є, та приймати всі почуття, що відображають наше життя. Працює також із підлітками з 15-ти років
Приватний психотерапевтичний кабінет Максима Білоусенко
700 грн. – індивідуальний прийом; 800 – сімейний, групи і тренінги за домовленістю;
вул. Перемоги, 129, оф.300 бна карті
Вознесеновский
Консультаціявід 700 грн
Оберіть бажаний день прийому та чекайте підтвердження
сб 25  трав.нд 26  трав.пн 27  трав.keyboard_arrow_right
Лікар Психолог Семибратова Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Спеціаліст по гештальт-терапії надає психологічну допомогу у вирішенні проблем між дітьми і батьками, особистісних, вікових, сімейних, в ситуаціях втрат і розставань. Допомагає в набутті впевненості в собі, значущості, при виборі професії, підліткам у формуванні власного «Я».
МІГІС, Міжрегіональний інститут гештальт-терапії та мистецтва
вул. Гагаріна, 12, оф. 3на карті
Олександрівський
Лікар Психолог Свежевська Ірина Юзефівна на Doc.ua
Ірина Юзефовна спеціалізується на вирішенні сімейних, дитячих і підліткових психологічних проблемах. Проводить індивідуальний прийом, групову терапію, психологічний супровід вагітності, підготовку до пологів, до зачаття. Веде психотерапевтичні групи та психологічні майстер-класи. Володіє методиками тілесно-орієнтованої терапії, психосоматики.
Лікар Психолог Алексєєнко Лілія Олександрівна на Doc.ua
Лілія Олександрівна фахівець з психосоматичних розладів. Сімейних психолог проводить консультації з дітьми та підлітками, займається лікуванням стресових станів, фобій і депресій.
Приватний кабінет Алексєєнко Л. А.
вул. Незалежної України, 39ана карті
Олександрівський