Софіївська Борщагівка

Дитячі Офтальмологи в Софіївській Борщагівці

Лікар Офтальмолог Кафарена Олена Володимирівна на Doc.ua
Дитячий лікар, який спеціалізується на лікуванні та профілактиці гострих ран патології органу зору, амбліопії і косоокості, а також корекції аномалій рефракції (міопія, гіперопія, астигматизм). Регулярно бере участь в науково-практичних конференціях для офтальмологів.
Амеда на Софіївській Борщагівці (ЖК Софія)
вул. Південна, 7на карті
Без району
Лікар Офтальмолог Анаймановіч Олена Олегівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань очей, очних патологій, що супроводжуються зниженням гостроти зору, інфекційних захворювань очей у пацієнтів дитячого віку. Олена Олегівна проводить сучасну діагностику, корекцію, апаратне лікування пацієнтів за індивідуальною схемою
Лікар Офтальмолог Коробов Костянтин Володимирович на Doc.ua
Лікар офтальмолог, працює з дітьми, а також дорослими пацієнтами, проводить промивання слізних шляхів, бульбарні і субкон'юнктивальні ін'єкції. Займається лікуванням косоокості, катаракти, глаукоми, кон'юнктивіту, блефарити, новоутворень повік.
Лікар Офтальмолог Вальковець  Тетяна  Вікторівна на Doc.ua
Тетяна Вікторівна - лікар дитячий офтальмолог, лікує дітей від 3 років. Спеціалізується на лікуванні таких захворювань, як: міопія; гіперметропія, астигматизм, амбліопія, кон'юнктивіт, блефарит, халязіон.
Лікар Офтальмолог Данилів Юліана Михайлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на офтальмології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: ячмінь, глаукома, кон'юнктивіт, короткозорість
Добробут на Софії
вул. Яблунева, 26на карті