Софіївська Борщагівка

Дитячі Гастроентерологи в Софіївській Борщагівці

Лікар Педіатр, Гастроентеролог Басараба Наталія Михайлівна на Doc.ua
Басараба Наталія Михайлівна
Наталя Михайлівна проводить прийом дітей з народження (період ранньої неонатальної адаптації). Займається діагностикою та лікуванням целіакії, лактазной недостатності, захворювань печінки, жовчовивідних шляхів, підшлункової залози, шлунка, кишечника. Консультує з питань правильного харчування, профілактики вірусних та інфекційних захворювань, вакцинації, харчової алергії і харчової непереносимості
Лікар Неонатолог, Педіатр, Гастроентеролог Фоміна Ольга Олексіївна на Doc.ua
Лікар педіатр-неонатолог і гастроентеролог, лікує захворювання органів дихання, веде дітей раннього віку. Проводить вакцинацію, венепункції, забір аналізів і інтенсивну терапію
Лікар Гастроентеролог, Педіатр Гнатенко Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Тетяна Миколаївна займається діагностуванням і корекцією функціональних розладів пакреатобіліарного спектра, кишкових розладів, різнобічних виразок шлунково-кишкового тракту, синдрому ацетонемічного блювання і будь-яких інших порушень системи травлення у дітей. Також Тетяна Миколаївна складає персональні дієти (лікувальні/профілактичні), приймає як педіатр
Добробут на Софії
вул. Яблунева, 26на карті
Без районум. Житомирська
Лікар Гастроентеролог, Педіатр Хабаль Іван Михайлович на Doc.ua
Лікар педіатр, дитячий гастроентеролог. Веде прийом дітей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, спеціалізується на підборі правильного харчування дитини. Легко і в ігровій формі знаходить підхід до кожного пацієнта. Проводить вакцинацію.
Амеда на Софіївській Борщагівці (ЖК Барселона)
вул. Петровська, 1на карті
Без району