Одеса

Сторінка 3: Дитячі УЗД-фахівці в Одесі

Лікар Гастроентеролог, Сімейний лікар, УЗД-фахівець Окунь  Галина  Василівна на Doc.ua
Галина Василівна – лікар гастроентеролог, сімейний лікар, спеціаліст – УЗД. Лікує захворювання органів дихальної системи, органів серцево-судинної системи, органів ШКТ, органів сечовидільної системи. Веде прийом дорослих та дітей віком від 12 років.
Лікар Педіатр, УЗД-фахівець Гусейнова Ельнара Асіф кизи на Doc.ua
Ельнара Асіф кизи лікар-педіатр, УЗД-фахівець, веде прийом дорослих і дітей з 3-х років. Проводить УЗД всіх систем і органів (черевної порожнини, сечовидільної системи, серця, доплер судин голови і шиї, молочних залоз, малого тазу, щитовидної залози, лімфатичних вузлів, суглобів, м'яких тканин)
Лікар Репродуктолог, Гінеколог, УЗД-фахівець Мухтожева Мухаббат Зурішоївна на Doc.ua
Мухаббат Зурішоевна спеціалізується на дорослій та дитячій гінекології, репродуктології. Займається лікуванням хвороб, що передаються статевим шляхом, порушень менструального циклу, безпліддя, захворювань матки, яєчників, запальних захворювань малого таза. Будучи досвідченим УЗ-діагностом, виконує УЗД органів малого таза, залоз, жовчного міхура.
Лікар УЗД-фахівець Філімонова Ольга  Олексіївна на Doc.ua
Проводить ультразвукове дослідження на надсучасному обладнанні. Допомагає розпізнати хворобу на ранніх стадіях, оцінити морфологічну картину та функціональний стан органів та систем.