Одеса

Сторінка 2: Дитячі Педіатри в Одесі

Лікар Педіатр Миронова Ірина  Петрівна на Doc.ua
Ірина Петрівна займається діагностикою та лікуванням захворювань у дітей від народження до 18 років. Консультує з приводу вигодовування і догляду за дитиною на першому році життя.
Лікар Педіатр Касюга  Олена  Валентинівна на Doc.ua
Лікар Педіатр Бадіка Людмила Володимирівна на Doc.ua
Педіатр вищої медичної категорії, фахівець в медицині невідкладних станів, проводить лікування дітей різного віку, у яких спостерігається соматична патологія. Володіє сучасними методами діагностики, лікування і профілактики різних захворювань дитячого віку: захворювань органів дихання; захворювань шлунково-кишкового тракту (у тому числі успішне лікування гельмінтозів, лямбліозу)
Інто-Сана на Варненській
ул. Варненская, 2на карті
Лікар Педіатр Валанцевич Надія Дмитрівна на Doc.ua
Педіатр, фахівець з імунопрофілактики, має першу категорію, у дітей до 18 років проводить лікування патологій внутрішніх органів. Консультує з питань догляду за дітьми раннього віку, вигодовування, проведення вакцинації і імунопрофілактики.
Into-Sana на Ойстраха
ул. Ойстраха, 28на карті
Пересипський
Інто-Сана на Королева
ул. Королева, 17на карті
Київський
Лікар Педіатр Єськова Ганна Юріївна на Doc.ua
Єськова Ганна Юріївна
Спеціаліст може похвалитися значним досвідом роботи з дітьми, у яких спостерігаються соматичні патології, має вищу категорію. Проходить курси підвищення кваліфікації на регулярній основі з нефрології, гастроентерології, імунології, дитячих інфекцій.
Інто-Сана на Варненській
ул. Варненская, 2на карті
Лікар Педіатр, УЗД-фахівець Гусейнова Ельнара Асіф кизи на Doc.ua
Ельнара Асіф кизи лікар-педіатр, УЗД-фахівець, веде прийом дорослих і дітей з 3-х років. Проводить УЗД всіх систем і органів (черевної порожнини, сечовидільної системи, серця, доплер судин голови і шиї, молочних залоз, малого тазу, щитовидної залози, лімфатичних вузлів, суглобів, м'яких тканин)
Лікар Педіатр, Анестезіолог, Сімейний лікар Семко Віталій Миколайович на Doc.ua
Лікар-педіатр, неонатолог, дитячий анестезіолог-реаніматолог. Стаж роботи у медицині 25 років. Досвід роботи в поліклініці та дитячій лікарні. Консультирую дітей від народження, маю великий досвід роботи неонатологом та неонатологом-реаніматологом. Консультирую дорослих-нині працюю за кордоном як лікар сімейний (інтерніст). Відео-лекції на ГОЛОВНОМУ МЕДИЧНОМУ КАНАЛІ в Ютубі.
Приватний кабінет педіатра Семко В.Н.
УЛ.Екатерининская 34/36на карті
4.7
Лікар Педіатр Чоботар Оксана Олегівна на Doc.ua
Чоботар Оксана Олегівна
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні дитячих захворювань, добре знає особливості дитячого організму і особливості їх розвитку в підростаючому організмі. Проводить протиепідемічні заходи при інфекційних захворюваннях. Веде прийом (або відвідує на дому) хворих дітей, проводить щомісячне обстеження здорових пацієнтів, починаючи від моменту їх виписки з пологового будинку до виконання одного року. Під час обстеження лікар контролює динаміку росту, ваги дитини і інші показники, стежить за його загальним фізичним і психічним
Into-Sana на Ойстраха
ул. Ойстраха, 28на карті
Пересипський
Інто-Сана на Королева
ул. Королева, 17на карті
Київський
Лікар Педіатр, Вертебролог Мухін Ігор Геннадійович на Doc.ua
Лікар проводить лікування хребта і внутрішніх органів за допомогою традиційної та альтернативної медицини. Використовуючи методики цигун-терапії, лікує захворювання органів сечостатевої, ендокринної, травної, дихальної систем, хронічні стани з нез'ясованим діагнозом, сексуальні розлади.
Центр цигун-терапії Wei Long
ул. Новосельского, 5на карті
Лікар Педіатр Касап Людмила Іллівна на Doc.ua
chevron_left 2 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right