Одеса

Сторінка 3: Дитячі Отоларингологи в Одесі

Лікар Отоларинголог Терлецький Владислав Олегович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить відеоендоскопічну діагностику ЛОР-органів; промивання носа по Проетцу, продування слухових труб по Політцеру, промивання лакун, вакуум масаж п\мигдалин, коагуляцію судин носової перегородки, ендоскопію носової порожнини, вух. У своїй роботі застосовує авторську методику лазерного лікування хронічного тонзиліту
Лікар Отоларинголог Конопельник Дмитро Петрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується отоларингології. Проводить відеоендоскопічну діагностику ЛОР-органів; авторську методику лазерного лікування хронічного тонзиліту; промивання носа по Проетцу, продування слухових труб по Політцеру, промивання лакун, вакуум масаж п\мигдалин, коагуляція судин носової перегородки, ендоскопія носової порожнини, вух, пряма і непряма ларингоскопія, лікарські гортанні заливки, без лікарські блокади нижніх носових раковин, видалення сторонніх тіл з ЛОР-органів, видалення сірчаних пробок, тампонада носової порожнини при кровотеча, парацентез барабанної перетинки.
Лікар Отоларинголог Криль Наталія Василівна на Doc.ua
Наталія Василівна проводить промивання носа методом переміщення, катетеризацію євстахієвої труби, пункції гайморових пазух. Лікує аденоїдит, отит, синусит, ларингіт, сірчані пробки, туговухість. Діагностує захворювання ЛОР-профілю і призначає відповідну схему лікування
Лікар Отоларинголог Кравчук  Владислав  Юзефович на Doc.ua
Владислав Юзефович - лікар отоларинголог. Веде прийом дорослих та дітей віком від 4 років. Спеціалізується на діагностиці захворювань, ЛОР органів за допомогою відеоендоскопічної техники, консервативному та хірургічному лікуванню.
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини
вул. Маршала Говорова 10/1Ана карті
Приморський
Лікар Отоларинголог Черкез Наталія Сергіївна на Doc.ua
Лікар-отоларинголог проводить промивання носа методом переміщення, катетеризацію євстахієвої труби, пункції гайморових пазух, відеоріноскопію, відеоларингоскоп, фотодинамічної терапії, ультразвукову дезінтеграцію нижніх носових раковин. Лікує аденоїдит, отит, синусит, ларингіт, сірчані пробки, туговухість, хронічний тонзиліт, вазомоторний риніт, фарингіт
Лікар Отоларинголог Беличко Анастасія Юріївна на Doc.ua
Доктор проводить промивання носа методом переміщення, катетеризацію євстахієвої труби, пункції гайморових пазух, зупинку носової кровотечі, відеориноскопію, відеоларингоскоп і інші процедури по ЛОР-профілю. Лікує такі захворювання, як аденоїдит, отит, синусит, ларингіт, сірчані пробки, туговухість, хронічний тонзиліт, вазомоторний риніт, фарингіт і інші
Лікар Отоларинголог Оробец Інна Сергіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить відеоендоскопічну діагностику ЛОР-органів; авторську методику лазерного лікування хронічного тонзиліту; промивання носа по Проетцу, продування слухових труб по Політцеру, промивання лакун, вакуум масаж п\мигдалин, коагуляція судин носової перегородки, ендоскопія носової порожнини, вух, пряма і непряма ларингоскопія, лікарські гортанні заливки, безлікарські блокади нижніх носових раковин, видалення сторонніх тіл з ЛОР-органів, видалення сірчаних пробок, тампонада носової порожнини при кровотеча, парацентез барабанної перетинки
Лікар Отоларинголог Горгула Ігор  Алімович на Doc.ua
Ігор Алімович займається діагностикою, лікуванням та профілактикою гострих та хронічних захворювань вух, горла та носа. Також лікар виконує ендоскопічне дослідження носа, вуха, зрошення ЛОР-органів ліками тощо.
Лікар Отоларинголог Гіджеван  Володимир  Миколайович на Doc.ua
Миколайович - лікар отоларинголог, приймає дорослих та дітей від 4 років. Спеціалізується на діагностиці та консервативному лікуванні захворювань вуха, горла, носа. Проводить діагностику захворювань ЛОР органів за допомогою відеоендоскопічної техники а також амбулаторні оперативні втручання при лікуванні захворювань ЛОР органів.
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew