Сторінка 3: Педіатри в районах Оболонський

Лікар Педіатр Михайлюк  Катерина  Вячеславівна на Doc.ua
Катерина В'ячеславівна спеціалізується на профілактиці та лікуванні захворювань у дітей від 0 до 18 років. Здійснює патронаж новонароджених, консультації з вигодовування та харчування. Проводить вакцинацію згідно з календарем щеплень та рекомендованим щепленням, при необхідності складає індивідуальний графік вакцинації. Лікар лікує хвороби дихальної системи, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи
Лікар Педіатр Проценко Сергій Михайлович на Doc.ua
Лікар педіатр. Спеціалізується на лікуванні бронхолегеневої системи у дітей. Проводить профілактичні огляди, патронаж дітей до 1 року. Розробляє індивідуальний графік при порушенні календаря щеплень. Проводить вакцинацію всіх вікових груп.
Лікар Педіатр, УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Ігнатова Тетяна Борисівна на Doc.ua
Тетяна Борисівна спеціалізується на проведенні функціональної діагностики у дітей: електрокардіографії, добового моніторування артеріального тиску.
Лікар Педіатр Абраменко Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Спеціаліст вищої кваліфікації, що займається виявленням і усуненням дитячих захворювань різного походження та рівня складності. Крім цього Тетяна Миколаївна також дає рекомендації по грудному вигодовуванню і підтримці здоров'я у дитини.
Лікар Педіатр Вишневська Лариса Володимирівна на Doc.ua
Компетентна в лікуванні хвороб шлунково-кишкового тракту, хвороб алергічної і інфекційної природи, сечостатевої системи.
Лікар Педіатр Антропова Тетяна Вікторівна на Doc.ua
Тетяна Вікторівна - фахівець в області загальної сімейної практики, займається лікуванням захворювань: бронхолегеневої системи, сечовидільної системи та шлунково-кишкового тракту, дитячих інфекційних захворювань.
Лікар Педіатр Фірсова Лаура Самвелівна на Doc.ua
Лаура Самвеловна займається діагностикою, лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, дихальних органів, ГРВІ, ГРЗ, Лікар використовує в лікуванні комплексний підхід до пацієнтів.
Лікар Гастроентеролог, Педіатр, Фізіотерапевт Спекторенко Катерина Євгеніївна на Doc.ua
Спекторенко Катерина Євгенівна має досвід роботи педіатром більше 15 років, а також надає консультації з грудного вигодовування більше 10 років. Дотримується таких пріоритетів у своїй роботі: ведення пацієнтів від народження до повноліття, мінімальне застосування лікарських препаратів і медичного втручання, індивідуальний підхід. Проводить консультації для діток до року: догляд, грудне вигодовування, прикорм, вакцинація, загартовування і інше. Кожні п'ять років проходить стажування по педіатрії.
Лікар Педіатр Попович Світлана Михайлівна на Doc.ua
Світлана Михайлівна займається діагностикою, лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, дихальних органів, ГРВІ, ГРЗ, лікар використовує в лікуванні комплексний підхід до маленьких пацієнтів.
Лікар Педіатр Стрюкова Євгенія Сергіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Євгенія Сергіївна займається діагностикою, лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, дихальних органів, ГРВІ, ГРЗ, доктор використовує в лікуванні комплексний підхід до пацієнтів.
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew