Гастроентерологи на метро Театральна

Преміум
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, Терапевт Євтушенко Ірина Миколаївна на Doc.ua
Ірина Миколаївна проводить консультацію пацієнтів з проблемами шлунково-кишкового тракту з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей. Лікар використовує свій багаторічний досвід для досягнення швидкого результату лікування. Ірина Миколаївна використовує свої знання доказової медицини, нутрицевтиків та додаткові знання антивікової медицини.
Приватний кабінет лікаря Євтушенко І.М.
Первинний прийом гастроентеролога – 800 грн. Прийом гастроентеролога повторний – 600 грн. Консультація терапевта первинна (повний чек ап організму) – 600 грн. Консультація терапевта повторна – 400 грн. Консультація дієтолога – 1200 грн. ОНЛАЙН консультація - від 800 грн. УЗД не проводить!!!
вул. Павла Скоропадського (Льва Толсто́го), 9а, 2 етаж, 214 офісна карті
Шевченківськийм. Театральна
Консультація
Немає доступних слотів для запису
Преміум
4.5
Лікар Кардіолог, Терапевт, Гастроентеролог Федорова Людмила Федорівна на Doc.ua
Лікар з досвітом роботи понад 20 років вивчає різні хвороби, які можуть впливати на функціонування та здоров'я органів черевної порожнини, проводить діагностику за допомогою різноманітних методів, включаючи ендоскопію, ультразвукове дослідження, аналізи та інші процедури. Гастроентеролог також розробляє індивідуальні плани лікування та рекомендації зі зміни стилю життя для пацієнтів з гастроентерологічними захворюваннями.
Виклик додому
Біо Плюс
просп. Миколи Бажана, 30на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Гордієнко Юлія Вікторівна на Doc.ua
Юлія Вікторівна займається діагностикою та лікуванням захворювань гастроентерологічного і терапевтичного характеру. Лікує такі захворювання і патології, як: ГРВІ, грип, пневмонія, бронхіт, серцева недостатність, риніт, панкреатит, коліт, цистит
Консультація
Немає доступних слотів для запису
Лікар Кардіолог, Ревматолог, Гастроентеролог, Терапевт Риджок Вікторія  Володимирівна на Doc.ua
Вікторія Володимирівна лікар кардіолог, ревматолог, гастроентеролог, терапевт вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні артеріальної гіпертензії, ІХС, аритмії, серцевої недостатності, ревматоїдного артриту, остеоартриту, спондилоартриту.
Здорова сім'я, поліклініка
Прийом тільки онлайн! Ср 8:00-12:00, Пт: з 16:00-20:00, Сб 9:00-13:00.
4.5
Лікар Гастроентеролог, Кардіолог, Педіатр Козак Світлана Сергіївна на Doc.ua
Світлана Сергіївна - лікар-педіатр вищої категорії, дитячий кардіолог і гастроентеролог, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України. Займається лікуванням вроджених патологій, діагностує і лікує від вірусних, інфекційних і респіраторних захворювань.
Консультація 1200 грн
Лікар Терапевт, Гастроентеролог Токар Степан Степанович на Doc.ua
Виклик додому
ср 01  трав.чт 02  трав.пт 03  трав.keyboard_arrow_right
Лікар Сімейний лікар, Гастроентеролог, Терапевт, Кардіолог Охрименко Юлія Василівна на Doc.ua
Спеціалізується на лікуванні захворювань в гастроентерології, кардіології, терапії, пульмонології, отоларингології.
Здорова сім'я, поліклініка

Стоимость приема включает консультацию, назначение лечения, оформление медицинской документации.

Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Жилянській
вул. Жилянська, 72на карті