Педіатри на метро Політехнічний інститут

Лікар Педіатр Нехаєва Владислава Іванівна на Doc.ua
Консультація від700 грн
Огляд дітей першого року життя, вакцинація. Профілактичні медичні огляди дітей від 1 до 18 років. Оформдення довідок в садочок, школу, дитячий табір та інших.
Лікар Алерголог, Педіатр, Пульмонолог Московенко Олена Дмитрівна на Doc.ua
Олена Дмитрівна лікар-педіатр з величезним досвідом роботи і вищою категорією. Вона лікує захворювання дихальних шляхів і легенів малюка, діагностує і лікує всілякі дитячі захворювання, алергії, призначає фізіотерапевтичні процедури. До неї можна приходити з приводу будь-якого питання, щодо вашої дитини.
Лікар Педіатр Лисак Наталія Вікторівна на Doc.ua
Наталія Вікторівна має багаторічний досвід роботи педіатром, вона і проводить консультації з батьками, і діагностує, лікує різні захворювання у дітей, такі як бронхіт, дисбактеріоз, грип, вітрянка, свинка, ГРВІ тощо
Лікар Педіатр Чернишова Оксана Володимирівна на Doc.ua
Понад дев'ять років доктор спеціалізується на лікуванні інфекційних захворювань, порушень шлунково-кишкового тракту. Має значний досвід роботи з новонародженими і усиновленими дітьми. Крім цього Оксана Володимирівна працювала дитячим гастроентерологом, є хорошим фахівцем у сфері сімейної медицини. Навчалася і працювала в Європі - брала участь в міжнародному проекті з удосконалення лікарських навичок в Страсбурзі, Франція.
Лікар Педіатр Добровенко Людмила на Doc.ua
Доктор спеціалізується на лікуванні інфекційних захворювань, порушень шлунково-кишкового тракту. Лікар в медицині більше дев'яти років. Людмила Добровенко має значний досвід роботи з новонародженими і усиновленими дітьми.
Лікар Гомеопат, Педіатр Василенко Лідія Володимирівна на Doc.ua
Лідія Володимирівна лікар-педіатр і гомеопат, також вона є магістром медицини і завідуючої поліклініки "Валерія" на вул. Старокиївська. Лікує захворювання часто хворіючих дітей, коригує стану при герпесвірусних інфекціях, застосовує лікування без антибактеріальних препаратів і т.д.