Стоматологи на метро Іподром

Лікар Стоматолог Мосія  Тамріко  Гураміва  на Doc.ua
Лікар Стоматолог Галайда Юлія Вікторівна на Doc.ua
Консультація від650 грн
Юлія Вікторівна - головний лікар мережі стоматологій Mom’s. Дитячий стоматолог, стоматолог – терапевт. Досвід роботи 16 років. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології ротової порожнини.
Лікар Стоматолог Харченко Ірина Миколаївна на Doc.ua
Консультація від650 грн
Ірина Миколаївна - провідний лікар відділення Золотоустівська, дитячий стоматолог. Досвід роботи 10років. Займається профілактикою і лікуванням захворювань слизової оболонки порожнини рота. Надає невідкладну допомогу при травмах щелепи. Проводить широкий спектр лікувально-діагностичних процедур.
Лікар Стоматолог Білоіваненко Ірина Олегівна на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець з великим досвідом роботи. Займається діагностикою та лікуванням зубних патологій у дорослих і дітей, а також проводить процедури, спрямовані на відновлення естетичної та робочої функції зуба такі, як: відбілювання, пломбування та ін.
Лікар Стоматолог Цехоцький Андрій Васильович на Doc.ua
Займає посаду головного лікаря в клініці "Оптима". Лікар-стоматолог першої категорії, веде змішаний стоматологічний прийом, лікує стоматит, карієс, глосит, пародонтоз, пульпіт, ерозію зубів і ін. Лекції, семінари та майстер-класи з реставраціям, ендодонтії, імплантації, протезуванні протягом з 2003 по 2015 рр.
Лікар Стоматолог Лукашик Ірина Степанівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ірина Степанівна лікар стоматолог-ортопед, виконує лікування і профілактику захворювань порожнини рота, а також реставрацію, чистку і відбілювання зубів, проводить ендодонтичні процедури. Також є лікарем-консультантом компанії «Colgate».
Лікар Стоматолог Яременко Світлана Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар стоматолог-терапевт другої категорії, проводить ендодонтичне лікування, художнє відновлення зубів, пломбування. До фахівця звертаються пацієнти при карієсі, пульпіті, періодонтиті, гінгівіті, стоматиті та ін.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Маглена Віра Василівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Стоматолог, ортодонт. Спеціалізується на лікуванні зубно-щелепних аномалій, патологій прикусу.
Лікар Стоматолог Місюра Олексій Іванович на Doc.ua
Лікар Місюра більше 10 років займається лікуванням зубів. Олексій Іванович веде стоматологічний прийом дорослих і маленьких пацієнтів.
Лікар Стоматолог Зюзін Євгеній Миколайович на Doc.ua
Виконує лікування каріозних пошкоджень, протезування, видалення зубів. Доктор Зюзін має сертифікати з реставрації зубів, протезування, ендодонтії.
1 2 3
Показати ще 10 Лікаріautorenew