Стоматологи на метро Героїв Дніпра

Лікар Стоматолог Заєць Юлія Володимирівна на Doc.ua
Консультація
Лікар Стоматолог Гулеватий Андрій Олександрович на Doc.ua
Лікар-стоматолог, член Асоціації імплантологів України, фахівець з дентальної імплантації, з системного і функціонального протезування.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Косюк Наталія Михайлівна на Doc.ua
У сферу професійних інтересів Наталії Михайлівни входить всебічна діагностика, лікування і корекція різних дефектів прикусу і зубного ряду. Володіючи інноваційними технологіями і методами, Наталя Михайлівна працює з дорослими і маленькими пацієнтами, проводить індивідуальні консультації, бере участь в протезуванні зубів, встановлює знімні і незнімні апарати (пластини, брекет-системи, ретейнери).
Лікар Ортодонт, Стоматолог Маглена Віра Василівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Стоматолог, ортодонт. Спеціалізується на лікуванні зубно-щелепних аномалій, патологій прикусу.
Лікар Стоматолог Лобань Олександр Васильович на Doc.ua
Олександр Васильович займається всім спектром процедур терапевтичної стоматології: реставрація зубів, мікропротезування, естетична реабілітація, професійна гігієна порожнини рота. Також доктор Лобань практикує цілий ряд новітніх методів в терапії каріозних поразок і естетичній стоматології, включаючи принцип біоміметики.
Лікар Стоматолог Петренко Ганна Анатоліївна на Doc.ua
Доктор Петренко А.А. є фахівцем широко профілю, що володіє численними прийомами хірургічних процедур в стоматології (видалення зубів, цистектомія), прийомами ортопедичного лікування (установка коронок, протезів), а також терапевтичним лікуванням зубів у дітей і дорослих (карієс, пульпіт).
Лікар Стоматолог Тонкоголос Лариса Миколаївна на Doc.ua
Лариса Миколаївна спеціалізується на пародонтології. У зону практичної діяльності доктора входять: професійна гігієна порожнини рота, повітряно-абразивна обробка зубів, фторування та відбілювання зубних рядів. Проводить підясневу чистку зубів (кюретаж).
Лікар Стоматолог Тонкоголос Павло Володимирович на Doc.ua
Павло Володимирович спеціалізується на терапевтичній та ортопедичній стоматології. Проводить лікування каріозних захворювань, відновлення зубних рядів за допомогою протезів, імплантації. Займається відновленням зубів після ендодонтичного лікування.
Лікар Стоматолог Кондратюк Богдан Русланович на Doc.ua
Лікар має значний досвід діагностики, лікування стоматологічних захворювань. Активно застосовує у своїй лікарській діяльності нове сучасне обладнання, класичні та інноваційні методики, прагне до досягнення максимальної якості надання стоматологічних послуг у випадках будь-якої складності.
Лікар Стоматолог Рокитна Наталія Святославівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Наталія Святославівна проводить чистку і відбілювання зубів, відновлення естетичної форм зубів, художню реставрацію. Спеціаліст лікує: пульпіт, періодонтит, карієс, захворювання слизової.
Показати ще 5 Лікаріautorenew