Психологи на метро Палац Спорту

Лікар Психолог Талтанова Олександра Євгеніївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на дитячій і підлітковій психології. Проводить психологічне консультування, психодіагностику, діагностику IQ, психокорекцію, сенсорну інтеграцію, снюзелен терапію. Веде прийом для дітей від 3-х років
Лікар Психолог, Психотерапевт Дьяконов Віталій Миколайович на Doc.ua
4.7
Веде прийом як психотерапевт, психолог, коуч. Займається когнітивно-поведінкової (біхевіоральної) психотерапією, раціонально-емоційно-поведінкової терапією, коучингом (особистісним, професійним, бізнес-консультуванням), екзистенціальної психотерапією. Спеціалізується на позбавленні від депресії, нервових зривів, тривог, фобій, панічних атак, синдрому хронічної втоми, нав'язливості, неврозів, обсесивно-компульсивного розладу.
Лікар Психолог, Психотерапевт Дузенко Ігор Анатолійович на Doc.ua
3.5
Доктор спеціалізується на психології, тілесно-орієнтованій психотерапії. Проводить тілесно-орієнтовану терапію, психотерапію, танатотерапію. Лікує психо-емоційні захворювання, панічні атаки, тривожні, соматоформні і депресивні розлади
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Шавлукевич Павло Олександрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психіатрії, психотерапії і психології. Проводить індивідуальне консультування, психодіагностику, медикаментозну терапію, психотерапію (коучинг, гештальт - психотерапію, тілесно - орієнтовану психотерапію). Веде прийом для дітей від 14 років