Хірурги на метро Дорогожичі

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Хірург Жегулович Володимир Генріхович на Doc.ua
Консультація від500 грн
Спеціаліст у сфері онкогінекології та гінекологічної хірургії, володіє малоінвазивними органозберігаючими методами і активно застосовує їх на практиці. Підготував трьох кандидатів медичних наук (науковий керівник трьох захищених кандидатських дисертацій). Три почесних грамоти Міністерства охорони здоров'я України (міністри Поляченко Ю., Князевич В., Мусій О.). Одна «Почесна грамота Київського міського голови» (Омельченко)
Лікар Хірург, Ендокринолог Лесик Василь Петрович на Doc.ua
Консультація від950 грн
Хірург-ендокринолог навчався в клініці Сан Ремон міста Санс у Франції у професора ендокринної хірургії Крістіана Лялюе. Після навчання перший в Києві почав практикувати нову методику оперування щитовидної залози по Кохеру, яка в даний момент вважається «золотим стандартом» в ендокринній хірургії. Першим в Київській обласній клінічній лікарні почав виконувати операції на щитовидній залозі з приводу зоба і раку
Лікар УЗД-фахівець, Уролог, Хірург, Ендоскопіст, Хірург-онколог Юсеф Рамі Мухаммедович на Doc.ua
Лікар уролог, лапароскопист, ендоскопіст, онкохірург, один з провідних оперуючих урологів Києва. У сферу інтересів і професійної діяльності Рамі Мухаммедовича входить діагностика захворювань сечостатевої системи, розробка індивідуальних методів консервативного лікування урологічної патології, а також всі види оперативного лікування: лапароскопічні, ендоскопічні та порожнинні операції. Проводить оперативні втручання методом 3D лапароскопії (нова технологія в лікуванні урологічних захворювань). Практикує лікування ожиріння хірург
Лікар Онколог, Проктолог, Хірург Пироговський Володимир Юрійович на Doc.ua
Завідувач відділенням проктології Київської обласної клінічної лікарні. Хірург-проктолог, УЗД-фахівець, онколог. Професійні інтереси - лікування анальної тріщини, геморою, ректовагінального свища, паропроктиту (в гострій/хронічній формі), поліпа кишечника, коліту, хвороби Крона та ін.
Лікар Онколог, Хірург Миценко Ігор Миколайович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на онкохірургії, баріатричній і лапароскопічній хірургії. Проводить планові і екстрені оперативні втручання при захворюваннях і травмах органів черевної порожнини, злоякісних новоутвореннях шлунка, тонкого кишечника, ободової і прямої кишки, печінки, підшлункової залози, селезінки, брижі, органів тазу, заочеревинного простору, м'яких тканин. Володіє всім спектром первинних, повторних, відновлювальних і реконструктивних операцій при вищевказаних патологіях
Лікар Пластичний хірург, Хірург Стрішенець Володимир Петрович на Doc.ua
Володимир Петрович — сертифікований хірург з багаторічним досвідом практичної та наукової роботи в Україні і США. Спеціаліст в абдомінальній і загальній хірургії, лапароскопічній і роботохірургії, експерт в проведенні реконструктивних, естетичних і пластичних операцій. Виконує консервативне і малоінвазивне лікування, реабілітацію, консультує і навчає пацієнтів щодо дієти, гігієни, здорового способу життя і профілактики хвороб
Лікар Онколог, Проктолог, Хірург Злобенець Сергій Олександрович на Doc.ua
Проктолог-хірург, який веде клінічну практику понад 15 років. Також є досвідченим фахівцем з лікування онкологічних хвороб за профілем проктології. Доктор Злобенец виконує хірургічні операції, проводить ультразвукові дослідження з проктології.
Лікар Онколог, Проктолог, Хірург Тараненко Андрій Олексійович на Doc.ua
Проктолог-хірург вищої категорій, який крім лікування хвороб загального проктологічного профілю, компетентний в лікуванні проктологічної онкології (раку прямої та ободової кишки).
Лікар Пластичний хірург, Хірург Унгурян  Іван  Сергійович на Doc.ua
Лікар Проктолог, Хірург, Ендоскопіст Племінник Сергій Віталійович на Doc.ua
Проктолог, ендоскопіст. Сергій Віталійович компетентний в проведенні капсульної ендоскопії, гастроскопії, колоноскопії.
Показати ще 1 Лікаріautorenew