Стоматологи на метро Дарниця

Лікар Стоматолог Палідвор Роман Ярославович на Doc.ua
4.7
Консультація від350 грн
Роман Ярославович проводить лікування і профілактику каріозних захворювань, періодонтиту, пульпіту. У професійну сферу діяльності фахівця входять також ортопедична терапія, протезування на імплантатах і живих зубах.
Лікар Стоматолог Титаренко Владислав Миколайович на Doc.ua
Консультація
Владислав Миколайович займається видаленням зубів, встановленням пломб, лікуванням кореневих каналів, реставрацією і фторуванням зубів. Проводить професійне чищення зубів і їх відбілювання. Лікує гіпоплазію, некроз зуба, карієс і його ускладнення, гострі і хронічні запальні процеси, втрату жувальної ефективності
Лікар Ортодонт, Стоматолог Смага Катерина Олексіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Займається терапевтичною стоматологією, надає послуги з пломбування зубів і зубних каналів, лікуванням від хвороб некаріозного характеру: гіпоплазії, флюорозу зубів, клиновидного дефекту, некрозу твердих тканин зубів, патологічного стирання зубів, гіперестезією зубів, ерозії емалі. Також лікує карієс і його ускладнення у вигляді періодонтиту, періоститу, пульпіту.
Лікар Стоматолог Євтушенко Жанна Павлівна на Doc.ua
Лікар веде терапевтичний прийом. Проводить чистку порожнини рота, ремінералізацію зубів, лікування карієсу, герметизацію фісур, надає невідкладну допомогу при періодонтиті, проводить лікування кореневих каналів
Лікар Ортодонт, Стоматолог Солоніна Ганна Миколаївна на Doc.ua
Лікар-ортодонт займається комплексною ортодонтичною діагностикою, читанням телерентгенограм і КТ, лікуванням всіх видів патологій прикусу та положення окремих зубів, застосовуючи знімну і незнімну ортодонтичну апаратуру, міофункціональну терапію, дихальну гімнастику. Також доктор виконує лікування проблем скронево-нижньощелепного суглоба і м'язових дисфункцій, бруксизма. Займається профілактикою стоматологічних захворювань у дітей і дорослих
Лікар Стоматолог Саламаха Аліна Степанівна на Doc.ua
Доктор Саламаха А.С. має роки клінічної практики в області терапевтичної, естетичної та ендодонтичної стоматології. Аліна Степанівна займається 3D щелепно-лицьовою діагностикою, художнім реставрування, лікуванням кореневих каналів і всіма іншими стоматологічними маніпуляціями.
Лікар Стоматолог, Щелепно-лицьовий хірург Обабко Олександр Миколайович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Серед основних напрямків роботи Олександра Миколайовича: хірургія, імплантологія. При імплантації лікар виконує як всі підготовчі роботи, так і саму установку зубних імплантів. У своїй роботі використовує сучасні стоматологічні методики та матеріали провідних світових виробників
Лікар Стоматолог Нікітенко Ганна Миколаївна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, професіонал в області гігієни порожнини рота. Якісно виконує видалення зубного каменю використовуючи сучасне обладнання. Доктор також компетентна в лікуванні поширених захворювань зубів і ясен, в тому числі пародонтологічних
Лікар Стоматолог Бороненко Дмитро Юрійович на Doc.ua
Дмитро Юрійович проводить лікувальні і профілактичні маніпуляції в терапевтичній стоматології, а саме: протезування, лікування каналів, усунення карієсу, гігієна порожнини рота і т.д. Доктор є кваліфікованим фахівцем у сфері естетичних реставрацій зубів
Лікар Стоматолог Шевченко Дмитро Тарасович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Дмитро Тарасович займається лікуванням таких хвороб як, карієс, пульпіт, також професійним чищенням зубів. Спеціалізується на протезуванні та видалення зубів.
Показати ще 2 Лікаріautorenew