Харків

Дитячі Гінекологи в Харкові

Лікар Гінеколог Добровольська Лариса Анатоліївна на Doc.ua
Добровольська Лариса Анатоліївна
Дитячий і підлітковий гінеколог вищої категорії понад 20-ти років займається лікуванням запальних процесів органів малого тазу, інфекцій, гормональних захворювань, вроджених патологій жіночих статевих органів. Виконує професійну діагностику і огляд, використовуючи сучасні методики.
Медичний центр Здоров'я
Проспект Незалежності, 13на карті
Шевченківський
Консультація
Лікар Гінеколог Новохатська  Світлана  Володимирівна на Doc.ua
21рік досвіду
Світлана Володимирівна – кваліфікований і досвідчений лікар. Є науковим співробітником відділення дитячої гінекології ДУ «Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків НАМН України».
Медичний центр «ОН Клінік Харьків» (Дитяче відділення)
проспект Героїв Харків, 257на карті
Салтівський
Консультація 500 грн
Лікар Гінеколог Шимбарева Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Шимбарева Тетяна Анатоліївна
Огляд та консультація пацієнтів, забір матеріалу, кольпоскопія, лікування та діагностика ерозії шийки матки, цервіциту, ендометриту, лікування та діагностика гормональних розладів у підлітків та жінок, планування вагітності, лікування безпліддя, порушення менструального циклу та інших захворювань жіночої статевої системи.
Медичний центр «Діагностика плюс»
вул. Максиміліанівська, 10на карті
Київськийм. Пушкінська
Регіональний медичний центр
Консультация гинеколога включает кольпоскопию, УЗИ, забор материала на цитологию и бактериальный посев.
вул. Полтавський шлях, 152на карті
Холодногірськийм. Холодна гора
Консультація 400 грн
Немає доступних слотів для запису
Лікар Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог Жаровахіна Ольга Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гінекології та ендокринології. Проводить консультативний прийом, огляд, кольпоскопію, введення і видалення ВМС, підбір схеми лікування. Лікує безпліддя, гонорею, сифіліс, трихомоніаз, а також дисгормональні і запальні хвороби органів малого тазу
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Ендоскопіст, УЗД-фахівець Лоскутов Володимир Миколайович на Doc.ua
Кандидат медичних наук і лікар вищої категорії Лоскутов Володимир Миколайович. Проводить консультативні прийоми, лапароскопію, гістероскопію, кольпоскопію, УЗД-діагностику і дослідження плода в першому, другому і третьому триместрах вагітності. Веде прийом для дітей від 1 року
Медичний центр «DOCTOR»
Вул. Я.Мудрого (Петровського), 26/28Вна карті
Київськийм. Пушкінська
Медичний центр «Інстинкт Сонця»
вул. Римарська, 26на карті
Шевченківський
Мілнер Медікал, багатопрофільний клініко-діагностичний центр
Консультация с осмотром - 645 грн; консультация без осмотра - 595 грн
вул. Сумська, 13на карті
Шевченківськийм. Історичний музей
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Ендокринолог Силіна Наталія Костянтинівна на Doc.ua
Лікар є асистентом кафедри акушерства і гінекології. Пріоритетні напрямки роботи - планування і супровід вагітності. Крім цього лікар займається діагностикою та лікуванням патології шийки матки, ендокринної гінекології, збереженням репродуктивного здоров'я жінки, підказує, як комфортніше пережити період менопаузи і період статевого дозрівання
Лікар Гінеколог Потапова Ірина Вікторівна на Doc.ua
Дитячий гінеколог, в сферу професійних інтересів якого входять такі проблеми, як зрощення зовнішніх статевих органів, різні пороки розвитку, синдром полікістозних яєчників, порушення процесу статевого дозрівання, порушення циклу менструацій.
Лікар Гінеколог Лалаян Ерміне Беніковна на Doc.ua
Ерміне Беніковна є гінекологом дитячого та підліткового віку. Ерміне Беніковна спеціалізується на лікуванні синехій, вульвовагініту, вульвіту.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Беліченко Наталія Павлівна на Doc.ua
Лікар гінеколог, працює з дітьми, проводить консультативний прийом, а також УЗД для виявлення різних патологій, що дозволяє ефективно лікувати кісту яєчника, молочницю, вагініт, оофорит і т.д.
Екомед
ул. Бакулина, 4, 3-й этажна карті