Івано-Франківськ

Дитячі Дерматологи в Івано-Франківську

Лікар Дерматолог Волощук Ігор Іванович на Doc.ua
Ігор Іванович проводить прийом пацієнтів з різними патологічними порушеннями, утвореннями шкіри інфекційного, запального характеру. У роботі застосовує всі необхідні діагностичні маніпуляції, використовуючи модернізоване обладнання.
Лікар Косметолог, Дерматолог Ставішенко Вероніка Валеріївна на Doc.ua
Вероніка Валеріївна - лікар дерматокосметолог. Виконує великий спектр косметологічних процедур, в тому числі і контурну пластику. Займається лікуванням дефектів шкіри (вугрова хвороба, купероз), виконує чистку обличчя, пілінг. Проводить мезотерапію, біоревіталізацію, плазмоліфтінг, лазерну епіляцію та кріоліполіз
Лікар Дерматолог, Косметолог Томашівська Світлана Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматології і косметології. Здійснює консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання та патології неврологічного спектру. постійно вдосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів. Вирішує такі проблеми, як: рожеві вугрі, алопеції (випадання волосся), фотостаріння, хроностаріння, пігментації, рубці-постакне. Займається усуненням мімічних зморшок, корекцією овалу обличчя та губ
Лікар Косметолог, Дерматолог Вацлав Аліна Іванівна на Doc.ua
Спеціаліст веде прийом дорослих та підлітків. Проводить косметологічні процедури по чистці обличчя, лікуванні постакне, куперозу, пігмантації. Займається такими методиками лікування і терапії, як масаж, пілінг, мезотерапія, біоревіталізація, плазмоліфтинг. Спеціалізується на апаратній косметології
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Госедло (Надбережна) Софія Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології і дитячій дерматології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Займається лікуванням атопічного дерматиту, алергічного-контактного дерматиту різного походження, бактеріальних і вірусних інфекцій шкіри
БРАСС. Здорова шкіра
вул. Січових Стрільців 28, ІІ поверхна карті