Житомир
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Пісчанська Тетяна Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Пісчанська Тетяна Володимирівна

Консультація від400 грн
Лікар спеціалізується на дерматології, трихології, косметології. Проводить консультативний прийом, огляд, дерматоскопію, видалення доброякісних кератом, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: акне, грибок, псоріаз, розацеа, екзема, себорея, фотодерматоз, вітіліго
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 53 відгуки

Юлія 17 Травень 2024
На прийомі все було супер, я задоволена консультацією, дякую.
Ольга 10 Травень 2024
Уважна лікарка, все мені розказала, надала поради, в цілому враження позитивні, дякую.
Мирослава 01 Травень 2024
Все добре було, дякую, прийомом задоволена.
Іван 12 Квітень 2024
Лікар поставив діагноз, ,все зрозуміло пояснив, призначив курс лікування, дякую.
Вікторія 03 Квітень 2024
Лікар гарно вислухала, дала поради, оглянула, призначила лікування. Прийом сподобався
Марина 27 Березень 2024
Лікарка дуже уважна, зробила більше ніж треба, приділила багато часу, консультація була дуже професійною, нічого зайвого не призначала. Рекомендую
Таміла 12 Січень 2024
Дуже задоволена прийомом, дякую, лікарка окмпетентна в моїй проблемі, все мені пояснила, допомогла, планую повторний прийом.
Діана 05 Січень 2024
Вже не вперше у цього дерматолога, подобаються її консультації та підхід до клієнта.
Василь 06 Грудень 2023
Дуже гарний лікар, дуже ввічлива, дуже хороший лікар. Я дуже вдячна лікарю
Неля 01 Листопад 2023
Лікар пояснила все докладно, я все зрозуміла, дуже сподобалось мені, в багатьох лікарів була, мені так ясно не було, поздавала аналізи які було потрібно
5 6 chevron_right

Всі лікарі Житомир