Житомир
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Піщанська Тетяна Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Піщанська Тетяна Володимирівна

Лікар спеціалізується на дерматології, трихології, косметології. Проводить консультативний прийом, огляд, дерматоскопію, видалення доброякісних кератом, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: акне, грибок, псоріаз, розацеа, екзема, себорея, фотодерматоз, вітіліго

Перевірені відгуки про лікаря 50 відгуків

Іван 12 Квітень 2024
Лікар поставив діагноз, ,все зрозуміло пояснив, призначив курс лікування, дякую.
Вікторія 03 Квітень 2024
Лікар гарно вислухала, дала поради, оглянула, призначила лікування. Прийом сподобався
Марина 27 Березень 2024
Лікарка дуже уважна, зробила більше ніж треба, приділила багато часу, консультація була дуже професійною, нічого зайвого не призначала. Рекомендую
Таміла 12 Січень 2024
Дуже задоволена прийомом, дякую, лікарка окмпетентна в моїй проблемі, все мені пояснила, допомогла, планую повторний прийом.
Діана 05 Січень 2024
Вже не вперше у цього дерматолога, подобаються її консультації та підхід до клієнта.
Василь 06 Грудень 2023
Дуже гарний лікар, дуже ввічлива, дуже хороший лікар. Я дуже вдячна лікарю
Неля 01 Листопад 2023
Лікар пояснила все докладно, я все зрозуміла, дуже сподобалось мені, в багатьох лікарів була, мені так ясно не було, поздавала аналізи які було потрібно
Микола 11 Жовтень 2023
Дуже гарний та професіональний лікар. Гарно та швидко оглянула, дитині було комфортно знаходитись у кабінеті лікаря. Консультацією залишились задоволені.
Анастасія 11 Жовтень 2023
Аліна 11 Жовтень 2023