Лікар Педіатр, Алерголог, Інфекціоніст Стусік Марія Юріївна на Doc.ua

Стусік Марія Юріївна

Лікар вищої категорії
20 років досвіду
Діти
Педіатр вищої категорії, займається лікуванням захворювань за такими напрямками, як гастроентерологія, алергологія, пульмонологія і неврологія, дитячих інфекційних хвороб. Проводить електрокардіограму, консультативний прийом дітей до 18 років. Призначає індивідуальну терапію в умовах денного стаціонару. Здійснює довготривалу курацию пацієнтів з хронічними патологіями
Вибачте :(
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Марія Юріївна отримала грамоту від МОЗ України за внесок в охорону здоров'я в 2011 р. Брала участь в телепередачі «Справжні лікарі» (тема - «Кашель у дітей») у 2010 р. та «Як Ваше здоров'я» (тема - «Отит у дітей ») в 2011 р.

Освіта

• Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца, г. Киев (1996 г.);
  • интернатура на базе НДСБ «Охматдит» (1997 г.).

Курси

• проведення вакцинації.

Перевірені відгуки про лікаря

16 Відгуки
Александр 26 Червень 2021
Мария Юрьевна очень скрупулёзно подошла к вопросу проблемы ребенка, все доходчиво, подробно объяснила и рассказала, пять раз повторила и сказала что в случай если вдруг что-то увидим не так  незамедлительно попросила обратиться и сразу будем принимать меры. Доктор от бога
анна 03 Вересень 2020
Дуже уважний лікар! Лікар пояснює багато разів, скільки за потрібно. Прийом сподобався.
Виталий 07 Грудень 2018
Это наш любимый доктор, мы постоянно только к ней и записываемся, отличный врач.
Дамир 24 Лютий 2018
Очень внимательна при осмотре. Все объясняет. Хорошо налаживает контакт с ребенком. Самые лучшие отзывы. Спасибо. Планируем и в дальнейшем обращаться по вопросам здоровья.
Никита 15 Листопад 2016
Доктор очень тщательно относится к пациентам. Я осталась всем довольна.