Софіївська Борщагівка
4.5
Лікар Терапевт, Лікар функціональної діагностики Юськова Ольга Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Юськова Ольга Володимирівна

Лікар другої категорії
Ольга Володимирівна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та супроводі пацієнтів із захворюваннями травної, серцево-судинної, сечовидільної систем, органів дихання, суглобів і вегетативних дисфункцій. Лікар проводить УЗД серця і розшифровує результати дослідження
4.5

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Ярослава 23 Лютий 2018
Я довольна доктором, все хорошо.
Сергей 11 Жовтень 2017
Направлено до клініки
Юлия 12 Квітень 2017
Когда мы пришли, у нас была температура уже 3 дня 38,5. Она нас послушала посмотрела и, извиняюсь за слэнг, "проорала", с того что мы сбивали температуру "Ацетилсалициловой кислотой" и назначила нам "Декатилен" и "Парацетамол" если у нас будет температура выше чем 38,5. Больше она нам ничего не назначила. Моему мужу от этого легче не стало, абсолютно. Врач вела себя так, как будто мы просто друзья, пришли к ней чаек попить.
Надежда 11 Січень 2017
Приятная, внимательная врач. Четко определила риски, с которыми я могу столкнутся, ефективность указанного ей лечения ощущаю уже на второй день. Ответила на все вопросы, что интересуют, детально обьясняла все сложные моменты.
Александр 29 Грудень 2016