4.5
Лікар Гінеколог Свинчук Олена Миколаївна на Doc.ua

Свинчук Олена Миколаївна

27 років досвіду
Дорослі
Лікар-гінеколог Свинчук Олена Миколаївна проводить консультативні прийоми, лікування патологій шийки матки радіохвилями, медикаментозне переривання вагітності, вакцинацію для попередження раку шийки матки, кольпоскопію
Медичний центр ОН Клінік Полтава
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД - 500 грн., Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД - 330 грн., Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога - 280 грн.
пр. Первомайский, 18 Ана карті
Октябрьский
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пн 16 Травень Вт 17 Травень Ср 18 Травень keyboard_arrow_right
4.5
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Курси по підвищенню кваліфікації з питань онкогінекології при Полтавському ООД (2000)
  • Курси тематичного удосконалення « Невідкладні стани в акушерстві та гінекології » на кафедрі післядипломної підготовки акушерства і гінекології №2 ВГУЗ м.Полтава. спеціалізація «Ультразвукова діагностика» при ХМАПО (2015)
  • консультативні прийоми;
  • лікування патологій шийки матки радіохвилями;
  • медикаментозне преривання вагітності;
  • вакцинація для попередження раку шийки матки;
  • кольпоскопія.

Освіта

• Украинская медицинская стоматологическая академия, специальность: врач акушер-гинеколог (1998)

Курси

• кольпоскопія.

Перевірені відгуки про лікаря

12 Відгуки
Анна 12 Листопад 2021
Лікарка професійна та ввічлива людина. Рекомендую
Татьяна 05 Червень 2020
Лікарка тактична та грамотна як спеціаліст, віднеслась з розумінням до моєї проблеми. Дуже задоволена візитом

Лікарі поблизу

Всі лікарі Полтава