Одеса
Лікар Невролог Шелім Тетяна Сергіївна на Doc.ua

Відгуки про Шелім Тетяна Сергіївна

Лікар займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів з хронічним безсонням, депресією, вегетосудинною дистонією, запамороченнями та неврозами.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Анна 17 Квітень 2024
Лікар дуже грамотна, уважна, приємна, розписала лікування, лікуюся, все дуже добре, сподіваюся, що лікування допоможе
Тетяна 04 Лютий 2024
Не дуже задоволена прийомом, записалася в цю клініку, тому що мала позитивний досвід спілкування із фахівцями клініки, але тут зіткнулася із відсуністю індивідуального підходу. Лікарка не стала дивитися результати моєї діагностики, розповідала про все взагалі і тільки потім, після моїх наполягань, подивилася і призначила лікування. Це не те, на що я розраховувала.
Наталія 24 Січень 2024
Прийомом задоволена, отримала детальну консультацію та корисні рекомендації і поради. Дякую!
Вікторія 06 Грудень 2023
Сподобався підхід до клієнтів, вислухала усі різнобічні коментарі, усе врахувала, та порадила звернутись до інших лікарів, для повного обстеження. Візитом залишилась задоволеною.
Михаил 14 Серпень 2023
Олександра 09 Липень 2023