Одеса
Лікар Дерматолог Погосян Павло Михайлович на Doc.ua

Відгуки про Погосян Павло Михайлович

Лікар-дерматолог займається діагностикою реакцій шкірних покривів, лікуванням захворювань шкіри і її придатків, нігтів, волосся

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Злата 02 Березень 2024
Можу оцінити на п'ятірку, гарний, висококваліфікований лікар. зрозуміло пояснює все по суті, дякую.
Олена 27 Лютий 2024
Я залишилася задоволена візитом. Все дуже добре пройшло. Лікар хороший спеціаліст.
Направлено до клініки
Анжела 19 Лютий 2024
В клинику обратилась к доктору вместо сына, заранее согласовав с клиникой. Перед приемом доктор вышел и довольно недоброжелательно встретил, резко ответил. Такое было первое знакомство с доктором, было очень неприятно. На приеме доктор держался на расстоянии, я обратилась с сыпью, доктор посмотрел проблему на расстоянии двух вытянутых рук
Костянтин 17 Лютий 2024
Все було добре, сподобалось, рекомендації які надав лікар виконую
Тетяна 02 Лютий 2024
Була на прийомі у лікаря Погосян Павла Михайловича, залашилась задоволена професіоналізмом та рекомендаціями, дякую.
Світлана 05 Грудень 2023
В цілому все дуже сподобалось. Лікар правильно надав консультацію, допоміг. Я Залишилась задоволена.
Олег 24 Жовтень 2023
Ольга 30 Січень 2022