Одеса
Лікар Андролог, Уролог, Онкоуролог Качура Антон Юрійович на Doc.ua

Відгуки про Качура Антон Юрійович

Консультація від500 грн
Качура Антон Юрійович займається діагностикою, лікуванням та профілактикою урологічних, андрологічних та онкоурологічних захворювань. У 2021 році присвоєно першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю урологію. Паралельно з клінічною практикою бере участь у конференціях, семінарах та майстер-класах міжнародного рівня. Фахівець регулярно проходить курси підвищення кваліфікації та є автором власних методик лікування. Насправді він активно використовує сучасні методики терапії разом із встановленими європейськими стандартами. До області професійних інтересів лікаря входить проведення діагностики та лікування захворювань урологічного характеру: уретриту, варикоцеле, гідроцеле, сечокам'яної хвороби, інфекцій, що передаються статевим шляхом, проблем із зачаттям дитини у чоловіків тощо.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 16 відгуків

Андрій 17 Липень 2024
Усе було кратко, по суті, те що мене цікавить, мало води, усе конкретно, усе що турбує, умовно вирішується.
Анонімно 14 Червень 2024
Все було добре, прийшов, лікар мене прийняв без довгого очікування, зауважень не було до лікаря
Максим 06 Лютий 2024
Все нормально пройшло.
Сергій 09 Січень 2024
Все чудово пройшло.
19 Грудень 2023
Консультація пройшла швидко, доступно зрозуміло. Задоволений.
Олексій 10 Листопад 2023
Все добре, лікар компетентний
Надія 06 Листопад 2023
Нічого зайвого лікар мені не приписав, розповів все доступно і ясно
Михаил 20 Жовтень 2023
Сергій 10 Жовтень 2023