Одеса
Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Абрамкiн  Ігор  Васильович на Doc.ua

Відгуки про Абрамкiн Ігор Васильович

Спеціаліст проводить діагностику, видалення дрібних папілом, кератозів, контагіозних молюсків. Займається лікуванням таких захворювань та порушень, як різнобарвний лишай, грибок нігтів і шкіри, мікози, акне, свербіж шкіри, білі плями на обличчі або тулубі, висівковий лишай, екзема, кропив'янка, алергічні захворювання шкіри, дерматити, герпес, демодекоз, запальні захворювання статевої системи.

Перевірені відгуки про лікаря 13 відгуків

Богдан 15 Березень 2024
Досвідчений лікар, все оперативно та по суті, я задоволений, звертатимуся, дякую.
Ігор 04 Березень 2024
Усе сподобалось - все пояснив дуже зрозуміло.
Анастасія 01 Березень 2024
Прийом пройшло добре, досвідчений та компетений лікар, зрозуміло все пояснює, призначив лікування, дякую.
Ксенія 10 Лютий 2024
Лікарем задоволена на всі сто відсотків, обов'язково звертатимуся, в разі потреби, мені все сподобалося, дякую.
Ірина 07 Лютий 2024
Мені дуже сподобався прийом, лікар дуже уважний, досвідчений. Лікар призначив лікування, дав гарні рекомендації, дуже важливі при лікуванні дерматології.  Лікарем задоволена, буду лікуватися.
Дмитро 13 Січень 2024
Все нормально пройшло.
Софія 16 Грудень 2023
Розповім багато чого, добре оглянув дитину й гарно проконсультував.
Андрій 22 Листопад 2023
Дуже уважний лікар
Олександр 01 Листопад 2023
Лікар мені все пояснив, проконсультував. вислухав мене, дав поради
Микола 16 Жовтень 2023
Выбрал доктора мужчину. Доктор профессионал. Мне, как клиенту, доктор очень классно все подсказал, нашли общий язык. Я думаю, что доктор к любому человеку может найти подход, доктор располагает к себе

Всі лікарі Одеса