Миколаїв

Лікар-уролог, дитячий лікар-уролог. Перша категорія. Стаж роботи 17 років
4.4

Перевірені відгуки про лікаря 31 відгук

Олена 01 Квітень 2024
Консультація пройшла добре, лікарю подяка.
Віктор 15 Лютий 2024
Кваліфікований лікар, гарний прийом, планую подальше лікування в клініці, дякую.
Направлено до клініки
Віра 07 Лютий 2024
Напередодні була у гінеколога в цій же клініці, залишилась у повному захваті від візиту й сподівалась, що в клініці усі лікарі такі ж! Але виявилось що це зовсім не так! Перше про що запитав лікар, який вік у пацієнтки й дізнавшись що 84 роки, якось гидливо відсунув папери із висновками що ми принесли із собою. Нам був потрібен огляд, на що він заявив, що перш ніж записуватись на консультацію з оглядом, потрібно було запитати, чи взагалі є в нього на чому оглядати. Єдине що лікар зробив на консультації, це взяв за неї оплату. Не дивлячись на дуже позитивний перший наш досвід в клініці, я й сама не піду до них й іншим не радитиму.
Ольга 02 Січень 2024
Все пройшло добре, була консультація та діагностика, я отримала відповіді на свої запитання, дякую.
Тимур 19 Жовтень 2023
Вже не вперше були у лікаря, мені подобається як дає консультації поради, різні рекомендації
Ігор 03 Серпень 2022
Любов 14 Січень 2022