Кривий Ріг
Лікар Дієтолог, Нутриціолог Штилік Люмила Олегівна на Doc.ua

Відгуки про Штилік Люмила Олегівна

Лікар дієтолог-нутриціолог Штилік Людмила Олегівна. Проводить комплексну (електропунктурну) діагностику функціонального стану 5 систем організму і 12 внутрішніх органів. При цій системі виявляються найслабші місця в організмі, які потребують підтримки і відновлення. Також на консультації ви дізнаєтеся ваш склад тіла по 9 параметрам. Згідно ваших даних буде складена програма відновлення та корекції. Завдяки такому підходу знижується ризик розвитку (поліпшується стан) таких захворювань, як: ожиріння, гіпертонічна хвороба, остеопороз, подагра, цукровий діабет, порушення роботи шлунково-кишкового тракту, жовчокам'яна хвороба, алергія, панкреатит та інші захворювання. Дана діагностика може бути застосована від 4 до 95 років, незалежно від статі і фізичної активності. Дієтологія — це наука дозволяє звичайними продуктами, спеціями, вітамінами, овочами, повернути і зберегти вам здоров'я і активність. При цьому не голодувати, а насолоджуватися смачними стравами!

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Карина 06 Січень 2022
Екатерина 06 Січень 2022
Наталья 19 Листопад 2021
Арина 02 Жовтень 2021
Хороший специалист, будем в дальнейшем еще обращаться
Алексей 15 Вересень 2021
Артем 06 Вересень 2021
Лікарка дуже гарна, чуйна. Вислухала уважно мої скарги, багато надала рекомендації, допомогла найти корінь розв'язання цієї проблеми. Сподобалась як людина і як спеціаліст.
Наталия 29 Липень 2021