Лікар Офтальмолог Завальна Яна Валентинівна на Doc.ua

Відгуки про Завальна Яна Валентинівна

Лікар спеціалізується на офтальмології. Проводить консультативний прийом, комплексну діагностику захворювань сітківки, хвороби сухого ока, оптичну і контактну корекцію зору. Лікує такі захворювання і патології, як: синдром сухого ока, астигматизм, далекозорість, короткозорість
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Оксана 29 Серпень 2021
Алина 21 Серпень 2021
Було надане медичне якісне обслуговування. Тільки найкращі враження, якщо виникнуть питання по зору буду звертатись надалі тільки до неї.
Владислав 06 Липень 2021
Ірина 04 Липень 2021
Людмила 10 Квітень 2021
Я вообщем-то довольна приемом и то как она со мной разговаривала, все правильно. Все очень вежливо. Доктор внимательна, доступно все рассказала. И дала квалифицированные рекомендации по дальнейшему лечению и по профилактике.
Екатерина 26 Грудень 2020
Я очень довольна доктором, несмотря на то, что молодой специалист. Доктор очень компетентно все рассказала. Консультация была квалифицированная. На все вопросы я получила ответы. Мне были даны рекомендации, наглядно все рассказали, все нюансы по проблемам мы обговорили. С доктором очень комфортно общаться, доктор располагает к себе и внушает доверие.
Андрей 26 Грудень 2020