Лікар Андролог, Венеролог, Сексолог, УЗД-фахівець, Уролог Скоробагатий В'ячеслав Цезаревич на Doc.ua

Відгуки про Скоробагатий В'ячеслав Цезаревич

Лікар уролог-андролог вищої категорії, проводить весь комплекс діагностичних і лікувальних процедур для лікування таких захворювань, як простатит, еректильна дисфункція, аденома простати, інфекції, що передаються статевим шляхом, безпліддя та ін.

Перевірені відгуки про лікаря 313 відгуків

Максим 30 Березень 2024
Гарний лікар, який дуже добре знає свою праву. Дуже сильно мені допоміг.
Олександр 27 Березень 2024
Все добре було на візиті. Лікар надав професійну консультацію.
Андрій 27 Березень 2024
Прийом був комфортний, лікар професіонал, все правильно пояснював, тому мені все сподобалося
Анонімно 22 Березень 2024
Мені не сподобалося як лікар збирає анамнез, дуже мало ставив запитань, мало вислухував, приділяв мало уваги моїм відповідям і можливо не брав їх до уваги
Сергій 20 Березень 2024
Лікар дуже професійно і уважно ставиться до пацієнтів і своїх обовʼязків, візитом до лікаря задоволені
Володимир 18 Березень 2024
Доктор все объяснил, все показал. Все прошло хорошо
Андрій 12 Березень 2024
Швидко та добре пройшов візит. Лікар прийняв мене раніше, пішов мені на зустріч -  це сподобалося. Також лікар все зрозуміло пояснив. Назначив курс лікування, наразі лікуюся. З часом можна буде сказати щось більше про роботу лікаря.
Андрій 12 Березень 2024
Добре пройшов візит, все мене влаштувало.
Вячеслав 09 Березень 2024
Перше враження - лікар професійний, але результат побачу трохи згодом.
09 Березень 2024
Нормально реагував на будь-яке питання й давав адекватні відповіді, давав адекватні пояснення. Спілкування із лікарем, було доволі приємним, не було нічого зайвого.