Лікар Невролог Залевська Вікторія Станіславівна на Doc.ua

Відгуки про Залевська Вікторія Станіславівна

Досвідчений невролог займається діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань нервової системи. Проводить підбір медикаментозного лікування, паравертебральні і блокади тригерних точок голови та шиї, реабілітацію по Маккензі, допомагає позбутися від головних болей різного характеру і атипових лицьових болей, таламічного синдрому і т. д.

Перевірені відгуки про лікаря 24 відгуки

Галина 20 Березень 2024
Пройшов візит чудово. Дуже сподобався лікар. Залишилися тільки позитивні враження від цього візиту. Буду рекомендувати цього лікаря.
Анна 19 Березень 2024
Сподобався візит.Все було нормально. Загалом візит пройшов добре. Лікар ввічливий, все доступно пояснив, чітко усе розказав.
Ирина 26 Лютий 2024
Доктора знаю больше десяти лет, великолепный невропатолог, справляется с головными болями и давлением, в свое время доктор мне очень помогла с такой проблемой. Доктор держит руку на пульсе жизни, знает все современные тенденции в лечении. Доктор супер!
Олег 06 Грудень 2023
Все пройшо добре. Дякую.