Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Приходько Вікторія Леонідівна на Doc.ua

Відгуки про Приходько Вікторія Леонідівна

Лікар-гінеколог, УЗД-фахівець, здійснює діагностику в гінекології за допомогою УЗД-апарату, кольпоскопа, а також проводить терапію міоми матки, аменореї, кісти яєчника, вагініту і ін. Проводить консультування з питань підбору гормональної терапії в різних клінічних випадках, діагностує і лікує патології шийки матки
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 11 відгуків

Гусятинская 29 Квітень 2021
Направлено до клініки
Марина 20 Квітень 2021
У такого лікаря потрібно вилучити ліцензію. Лікар хотіла мене перенаправити в стаціонар до своїх лікарів під ніж. Коли я сказала, що у мене є свої лікарі, запропонували перевіритися повторно. Лікар зовсім не розбирається в діагностиці. Після прийому я звернулася до трьох заввідділень трьох роддомів і діагноз не підтвердився. Такий лікар не може приймати пацієнтів
Олександра 11 Березень 2021
Валентина 05 Березень 2021
Оксана 05 Лютий 2021
Надія 25 Січень 2021
Лікарка мені дуже подобається. Спокійна та професійна, на всі питання дає відповідь, все детально мені розповіла та пояснила. Рекомендую всім цього фахівця
катерина 11 Січень 2021
Юлия 21 Грудень 2020
Тетяна 03 Листопад 2020
Прекрасно, мені дуже все сподобалось. Лікарка дуже уважна. Спокійна, виглядає професійно. Планую ходити за можливістю.
Анастасия 28 Липень 2020