Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Головата Вікторія Анатоліївна на Doc.ua

Відгуки про Головата Вікторія Анатоліївна

Консультація від820 грн
Доктор спеціалізується на кардіології та функціональної діагностики. Проводить консультативний прийом, огляд, електрокардіографію, добовий моніторинг ЕКГ і АТ, спірографію, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології. як: стенокардія, ішемічна хвороба серця, серцева недостатність
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 55 відгуків

Дарина 05 Липень 2024
Тетяна 01 Липень 2024
Лікар дуже уважна у своїй роботі, назначила чудове лікування, надала всі необхідні рекомендації, відповіла на усі питання, які мене цікавили. Загалом цей лікар дуже сподобався.
Тетяна 21 Травень 2024
Лікар гарна, на всі питання відповіла, процедури провела, гарно проконсультувала, призначила лікування, ніяких зауважень не було
Алла 03 Травень 2024
Лікарка сподобалася, прийом в цілому також, отримала потрібну інформацію, дякую.
Світлана 12 Квітень 2024
Можу оцінити на п'ятірку, мене все влаштувало, дякую.
Оксана 10 Квітень 2024
Лікар компетентний спеціаліст, відповів на усі наші запитання. Немає абсолютно ніяких зауважень до роботи лікаря й самого візиту.
Іван 27 Березень 2024
Добре пройшов візит. Лікар хороший, уважний спеціаліст.
Мілена 20 Лютий 2024
Приємний лікар і як людина дуже хороша. Лікар все нам добре підказав та доступно розказав.
Інна 16 Лютий 2024
На прийомі все було добре, як і очікувала, отримала грану консультацію, поради щодо лікування, дякую.
Богдан 06 Січень 2024
Прийом пройшов добре, отримав необхідну інформацію, дякую.
5 6 chevron_right