Лікар Терапевт Кожара  Віктор  Олександрович на Doc.ua

Відгуки про Кожара Віктор Олександрович

Консультація від960 грн
Відгук

Перевірені відгуки про лікаря відгук

Ситуацію виправлено
Катерина 08 Лютий 2024
Лікар не сподобався у спілкуванні, не сподобалося також те, що він призначив повторну консультацію через день, і я, продовжуючи хворіти, була змушена прийти на повторну дороговартісну консультацію з високою температурою, тому що мені потрібен був лікарняний. Щодо лікарняного лікарем також була повідомлена некоректна інформація.
Кожара Віктор Олександрович 15 Лютий 2024
Дякуємо за ваш відгук. Ви допомагаєте нам вдосконалюватися. Був проведений аналіз медичної документації, взяті пояснення лікаря. З’ясовано, що листок непрацездатності був виданий та продовжений лікарем під час прийому, що підтверджується даними в ЄСОЗ. В амбулаторній картці зазначено термін непрацездатності та явка на прийом. Лікування призначено згідно протоколу лікування. Терміни повторної явки призначається лікарем , враховуючи перебіг хвороби, ризики ускладнень. Стосовно вартості консультації — заклад почав співпрацювати з НСЗУ по програмі медичних гарантій «Первинна медична допомога». За умови заключення декларації з нашим сімейним лікарем , ви можете отримувати послуги, які передбачені у програмі медичних гарантій. Ще раз дякуємо за ваш відгук. Ви допомагаєте нам стати краще.