Лікар Уролог Ушацька-Конопліна  Віра Валеріївна на Doc.ua

Відгуки про Ушацька-Конопліна Віра Валеріївна

Віра Валеріївна спеціалізується на лікуванні консервативним та оперативним методами захворювань сечостатевої системи. Проводить УЗД нирок та сечового міхура, УЗД органів мошонки, трансректальне ультразвукове обстеження передміхурової залози. Також лікар виконує відеоуретроскопію, відеоцистоскопію, біопсію слизової оболонки сечового міхура, біопсію передміхурової залози, урофлоуметрію, різні види фізіопроцедур у тому числі і на апараті BTL. Володіє ін'єкційними методами лікування передчасної еякуляції.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Михайло 07 Березень 2024
Добре пройшов візит. Лікар хороший спеціаліст.
Галина 25 Листопад 2023
Все нормально пройшло, отримала достатньо інформації, я задоволена.
Олександра 21 Жовтень 2023
Раїса 20 Вересень 2023
Я дуже вважалась чи йти до лікаря на прийом, всі бажають лікарів старших по віку з великим досвідом, але після того, як ми поспілкувалися з лікарем, лікар мені дуже сподобалась: дуже досвідчена, розумна, серйозна лікар. Залишилось гарне враження
Михайло 22 Лютий 2023
Мене зустрів, компетентний лікар, від якого отримав професійну консультацію. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.
Евгений 23 Листопад 2022
Василь 14 Вересень 2022