Лікар Алерголог, Сімейний лікар Котюк Віра Павлівна на Doc.ua
3.9

Відгуки про Котюк Віра Павлівна

Лікар спеціалізується на алергології та сімейній медицині. Кваліфікований фахівець з великим стажем роботи, який займається діагностуванням та профілактикою алергічних захворювань у дітей. Віра Павлівна має досвід роботи за кордоном, проводить комплексне лікування інсектної, харчової, лікарської, сезонної та інших форм алергії
3.9
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 12 відгуків

Игорь 02 Липень 2020
Это же не медицина. Она дала аппарат и сказала, что он по волнам определить мои проблемы. Что за жесть! Я никогда такого не видел. Я в таком шоке, спектакль длился 30 минут, где якобы тебе делают анализ через твою вибрацию. 2020 год, где образование у людей. Я не просто недоволен. Я в гневе, странно, что мне не прописали там амулеты. Говорят очевидные вещи и на ощупь кидают в тебя симптомы, присущие многим людям. Ну вот как. Простите я разочарован. Я считаю псевдо-науке нет места в нашем мире. Если вы хоть немного понимаете в науке, это все будет очень смешно.
Кирилл 25 Жовтень 2019
Никита 19 Серпень 2019
Ольга 01 Серпень 2019
Алиса 01 Червень 2019
Антон 03 Травень 2019
У мене викликали сумніви методи їхньої діасностики.
Лика 11 Травень 2018
Лиля 11 Травень 2018