Лікар Офтальмолог Мішин Вадим Сергійович на Doc.ua

Відгуки про Мішин Вадим Сергійович

Консультація від850 грн
Лікар консультує дорослих і дітей з питань лікування захворювань очей і погіршення зору. Лікує такі захворювання, як кон'юнктивіти різної етіології, косоокість, демодекоз. Проводить підбір окулярів, визначення кольоровідчуття
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 107 відгуків

Тетяна 08 Квітень 2024
Лікаря знаю вже давно, лікаря мені радили, тому я задоволена. Все було швидко, комфортно, без черг. Консультація лікаря сподобалася, буду звертатися ще
Анонімно 09 Березень 2024
Все було добре, єдине, лікар не попередив що після застосування крапель для очей, зір погіршиться майже на шість годин. Це був перший досвід, було некомфортно, отримала досвід. Лікар гарний
Наталія 17 Лютий 2024
Сподобалось ставлення лікаря, те, як ретельно зробив огляд, отримала гарну консультацію, й взагалі, що було потрібно, усе отримала. Візитом залишилась задоволена.
Аліна 13 Лютий 2024
Прийомом задоволена, отримала відповіді на всі свої запитання.
Наталія 18 Січень 2024
Сподобався візит до лікаря, його ставлення та професіоналізм.
Захар 13 Грудень 2023
Прийом сподобався. По лікарю враження дуже приємне, лікар зразу знаходить спільну мову з пацієнтом, навіть з малесенькою дитиною, проконсультував. Все, що ми хотіли, ми отримали в повному обсязі
Світлана 07 Грудень 2023
Все пройшло добре. Дякую.
Ігор 16 Листопад 2023
Лікаря цього можу оцінити на десять балів. Гарний лікар, дуже гарний. Все зробив гарно, людина хороша, все видали. Прописав лікування, все заживає, все в порядку.
Вікторія 11 Січень 2023
Сергій 02 Грудень 2022