Лікар Пульмонолог Ткачук Наталія Анатоліївна на Doc.ua

Відгуки про Ткачук Наталія Анатоліївна

Лікар пульмонолог вищої категорії займається діагностикою та лікуванням захворювань трахеї, бронхів, легенів, плеври. Спеціалізується на лікуванні бронхітів, пневмоній, бронхіальної астми, професійних захворювань легень.

Перевірені відгуки про лікаря 49 відгуків

Юлія 17 Квітень 2024
Хороший лікар, гарні враження, прийом сподобався
Олена 03 Квітень 2024
Лікарка має гарний досвід роботи, дуже уважна до пацієнтів, все дуже коректно, без лишніх слів, все по суті. Підхід індивідуальний до кожного пацієнта, не по протоколу, а саме по проблемі пацієнта. Візит пройшов добре
Наталія 07 Лютий 2024
Тільки слова вдячності цій лікарці можу залишити, профксіонал своєї справи, чудовий фахівець!
Евгений 07 Лютий 2024
Доктор очень понравилась, очень внимательно подошла к проблеме. Доктор направила на дополнительное обследование и анализы, чтобы собрать общую картину анамнеза, только после этого приступим к лечению. Доктор разбирается в своем деле
Даніїл 15 Листопад 2023
Лікар призначила лікування, добре спілкувалась, намагалась підібрати підхід. Візитом залишився задоволеним.
Валерий 18 Жовтень 2023
Евгений 04 Жовтень 2023
Рекомендую! Гарно ставиться, на всі питання лікар відповідала, розказала все без додаткових питань. Гарний лікар, гарна людина
Наталя 04 Жовтень 2023
Не первый раз к доктору обращались, все отлично
Лилия 04 Січень 2023
Еліна 28 Листопад 2022