Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Власенко Тетяна Борисівна на Doc.ua

Відгуки про Власенко Тетяна Борисівна

Лікар спеціалізується на лікуванні запальних захворювань жіночої репродуктивної системи, доброякісних новоутворень жіночих статевих органів, захворювань, які передаються статевим шляхом. Надає допомогу при порушеннях жіночого гормонального фону. Володіє інструментальними методами діагностики (УЗД органів малого таза, кольпоскопія)

Перевірені відгуки про лікаря 255 відгуків

Катерина 22 Березень 2024
Гарна лікрка, чудове обслуговування, вона мене вислухала, взяла аналізи і їх результати я отримала також дуже швидко. Дякую!
Анастасия 18 Березень 2024
Доктор - квалифицированный специалист, вопросов к доктору не возникло, прием понравился
Анастасія 28 Лютий 2024
Кваліфікований спеціаліст, добра консультація.
Юлія 08 Грудень 2023
Все добре, лікар все чітко пояснила по проблемі, нічого зайвого не рекомендувала
Дарина 08 Грудень 2023
Лікар все мені пояснила, була дуже ввічлива, все докладно розказала, мені дуже сподобалось, гарний огляд, зауважень взагалі не було
Марія 01 Грудень 2023
Все чудово, мені сподобалось, дуже професійно
Олександра 25 Листопад 2023
Дуже комфортний лікар та уважна, приємна людина. Дуже освічена. Візит до неї мені сподобався.
Діана 15 Листопад 2023
Вже не вперше спілкуюсь із лікарем - мені вона подобається, завжди робить саме ті аналізи та діагностики, що наразі потрібні, нічого зайвого не назначає й не робить, жодного разу, жодних проблем не виникало.
Діана 31 Жовтень 2023
Лікар освічена, пояснила усе як має бути, не залякала, надала консультацію, заспокоїла, розказала усе, що маю знати.
Альбіна 27 Жовтень 2023
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right