Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Шикалова Тетяна Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Шикалова Тетяна Володимирівна

Тетяна Володимирівна - досвідчений акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, лікар УЗД. Кандидат медичних наук. Займається профілактикою і лікуванням первинного жіночого безпліддя, патологій шийки матки, статевих інфекцій. Проводить УЗ-діагностику, терапію порушень менструального циклу, передменструальних, клімактеричних синдромів, ендокринних патологій.

Перевірені відгуки про лікаря 525 відгуків

Юлія 13 Січень 2024
Все дуже добре пройшло. Сподобався лікар. Все було конструктивно, чітко, все добре.
Євгенія 11 Січень 2024
Лікар дуже уважна, привітна, на всі питання відповідає і навіть більше, все було добре
Тетяна 06 Січень 2024
Дуже комфортно і швидко пройшов візит.
Ирина 04 Січень 2024
Пройшло все добре. Лікар уважна, професійна. Все розказала добре.
Катерина 21 Грудень 2023
Прийом сподобався, все супер, дякую!
Юлія 08 Грудень 2023
Лікарка компетентна, вислухала, надала рекомендації. Дякую!
Вікторія 28 Листопад 2023
Було приємно спілкуватися із лікарем - кваліфікований спеціаліст, провела повноцінне обстеження, виписала аналізи.
Катерина 15 Листопад 2023
Лікар мені дуже сподобалася, на консультації все було добре, відповіла на всі мої питання, була уважна
Ірина 27 Жовтень 2023
Лікар була на високому рівні.
Инна 13 Жовтень 2023
Я изначально подбирала специалиста высокого уровня для решения своей проблемы. Доктор ответила на все мои вопросы, провела забор анализов и манипуляций согласовав со мной, ничего лишнего доктор не пыталась навязать по услугам. Я сама была инициатором сделать все по максимуму, так как я ограничена во времени и результаты дадут ясную картину как решать проблему. Мне очень понравился врач, очень квалифицированны, осмотр был тщательный, уделил мне максимально времени. Дальше мы с доктором в процессе сотрудничества и решения проблемы