Лікар Психотерапевт, Реабілітолог, Вертебролог Ковпак Тетяна Вадимівна на Doc.ua

Відгуки про Ковпак Тетяна Вадимівна

Фахівець в області вертебрології, консультує пацієнтів щодо методів відновлення хребта при остеохондрозі, болях в спині, викривленнях постави на вертебрологічних тренажерах, розробляє програму реабілітації, проводить заняття.

Перевірені відгуки про лікаря 132 відгуки

Евгения 13 Червень 2021
Чубук 28 Травень 2021
Ситуацію виправлено
Ирина 28 Травень 2021
Со всего приема семьдесят процентов это была реклама товара и продвижение своих услуг. Я пришла лечить спину, но по итогу я узнала только об одном методе лечения. Это прохождения у них курса. Если я могу вылечить свой сколиоз с помощью корсетов, и стелек и так далее. То об этом я особо не услышала. Я только слушала о преимуществах покупки курса. Не совсем это приятно.
Ковпак Тетяна Вадимівна 29 Червень 2021
Пані Ірино, на жаль лікар категорично не згоден із Вашим відгуком, адже після прийому назначив Вам лише обстеження МРТ. Лікар виключно за Вашим проханням розповів про методи лікування хребта, які є в клініці. Після МРТ обстеження лікар зможе надати рекомендації для проходження лікування, а також, щоб якнайскоріше отримати бажаний результат та, обов'язково, за показами наш спеціаліст порекомендує корсет або устілки ( в залежності від діагнозу). Сподіваємось, що після проходження обстеження, постановки діагнозу та отримання особистих призначень лікування згідно Вашого діагнозу Ви зможете надати об'єктивний відгук про роботу спеціаліста. Дякуємо за вибір нашої мережі, чекаємо після дообстеження!
Николай 16 Травень 2021
Очень хороший доктор, мне понравилось. Она решила все мои проблемы. Я себя уже лучше чувствую. Большое ей спасибо!
Ковпак Тетяна Вадимівна 14 Липень 2021
Микола неймовірно приємно дізнатись, що Ви отримали полегшення. Дякуємо, що оцінили професіоналізм лікаря. Раді, що прийом і лікування виправдали Ваші надії. Бажаємо Вам здоров’я
Галина 08 Травень 2021