Лікар Терапевт, Гастроентеролог Стукало Тамара Анатоліївна на Doc.ua

Стукало Тамара Анатоліївна

Лікар вищої категорії
19 років досвіду
Дорослі
Лікар проводить лікування таких хвороб як ГРВІ, бронхіт, пневмонія, ІХС, гіпертонічна хвороба, цистит, пієлонефрит, ГЕРБ, гастрит, цироз, холецистит, панкреатит, виразкова хвороба.
Вибачте :(
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Досвід роботи:

• 2000 р. – 2001 р. – дільничний лікар терапевт поліклініки ЦМКЛ №16 м.Донецька;
  • 2001 р. – 2004 р. – лікар нефролог в Донецькому обласному клінічному територіальному медичному об'єднанні (ДОКТМО);
  • 2001 р. – 2004 р. – лікар терапевт терапевтичного відділення ЦМКЛ №16 м. Донецька;
  • 2004 р. – кардіолог кардіологічного відділення міської лікарні №2 "Енергетик" м.Донецька;
  • 2004 р. – 2014 р. – завідуюча терапевтичним відділенням ЦМКЛ №16 м.Донецька.

Тамара Анатоліївна бере активну участь в науково-практичних конференціях з сучасних методів діагностики і лікування захворювань внутрішніх органів

Освіта

• Донецкий государственный медицинский университет им. М. Горького (1999)
  • Интернатура по терапии на базе терапевтического отделения в ЦГКБ № 16, Донецк (2000)

Виконувані процедури

• Медикаментозне лікування
  • Фізіотерапевтичне лікування
  • Рекомендації по реабілітації
  • Профілактика захворювань
  • Лікування таких хвороб, як гіпертонічна хвороба, панкреатит

Перевірені відгуки про лікаря

108 Відгуки
Александр 09 Вересень 2018
Продолжаю проходить лечение у данного врача. После курса антибиотиков мое самочувствие пришло в норму. Жалоб нет на те проблемы, которые были до первого моего визита. Видно заинтересованность врача в решении моей проблемы. Доктор старается как можно легче прояснить мои проблемы и для чего я принимаю те или иные препараты. Спасибо за сервис, отзывы не подвели. Врач помог.
Александр 06 Грудень 2018
Доктор приятная, улыбчивая женщина, мне показалось, что она честная, ответственная.
Елена 20 Листопад 2018
Квалификация врача мне понравилась. Отличное назначение, мне все помогло. Все быстро и хорошо, я очень довольна, продолжаю у нее лечиться.
Виталий 13 Листопад 2018
Всё прошло прекрасно, нет никаких возражений, записался еще на прием.
Максим 26 Жовтень 2018
Хороший доктор, отзывчивый, всем остался доволен.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ